Главная страница   
Наша землячка стала фіналісткою конкурсу «Краса без обмежень»

Новини та події

На Всеукраїнському конкурсі краси дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень - 2016», який проходив у Краматорську, наша землячка Валерія Конько завоювала титул «Міс грація».

У конкурсі брали участі дівчата з Києва та Одеси, Донецької, Житомирської, Львівської, Закарпатської, Рівненської та Херсонської областей. Конкурс пройшов під патронатом голови Донецької ОДА Павла Жебрівського.

 

1 жовтня в Україні відзначаєються День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку

Інформація ВЦА

Шановні пенсіонери та ветерани міста Авдіївки!

Вітаю Вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави.

Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість. З кожним роком ми, нажаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків далеких воєнних подій, тих, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою та ласкавою, наповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Миру Вам, оптимізму і благополуччя.

Керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка, полковник П.В.Малихін

 

Щороку у першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти

Інформація ВЦА

Шановні працівники освіти!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом, яке з любов'ю називають Днем учителя!

Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об'єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредитом.

Невтомною працею свого розуму і серця ви створюєте надійну основу для духовного, соціального та культурного розвитку особистості. Спільними діями всіх працівників освітньої сфери – вчителів, вихователів, викладачів – ми в повній мірі реалізовуємо нашу мету – забезпечуємо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створюємо належні умови для самореалізації особистості.

Ваша праця – це запорука духовно-морального та інтелектуального зростання підростаючого покоління. Саме ви дбайливим і трепетним ставленням до вразливих дитячих характерів загартовуєте в них справжню людину. Сумлінно виконуючи всій професійний обов'язок, ви вчите нашу юнь пізнавати й опановувати нове і пам'ятати про те, якого ми роду.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

Бажаю вам міцного здоров'я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, миру, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

Керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка, полковник П.В.Малихін

 

Керівникам бізнес-асоціацій

Новини та події

Шановні колеги, доброго дня!

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України інформує про наступне.

15 листопада п.р. планується проведення Конференції з обговорення проекту Закону України "Про малі виробничі бізнес-парки", розробником якого є Науково-дослідний інститут публічного права (далі – НДІПП).

 

Відзначення 75 роковини трагедії Бабиного Яру в загальноосвітніх школах міста Авдіївка

Відділ освіти

З метою виховання історичної пам'яті в учнів, формування почуття патріотизму й любові до рідної землі, розширення знань про трагедію Бабиного Яру 28 вересня в усіх загальноосвітніх школах нашого міста пройшли заходи з відзначення 75 річниці подій, які сталися у Бабиному Яру.

 

Субсидії в опалювальний період!

Інформація УПСЗН

Шановні громадяни м.Авдіївка!

Управління праці та соціального захисту населення Авдіївської міської ради наголошує, що з 1 жовтня 2016 року розпочинається опалювальний період. Для тих, хто отримував субсидію в неопалювальний період (травень 2016 р. – вересень 2016 р.), буде зроблено перерахунок автоматично (без звернення громадян) на опалювальний період.

Для отримання  субсидії вперше в опалювальний період Вам необхідно подати заяву та декларацію до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації, а також орендарі – за місцем проживання. Зазначені заява та декларація можуть бути:

- надіслані поштою або в електронній формі на електронну адресу управління: upszn@avd-rada.gov.ua (за умови особистого підпису громадянина);

- оформлені особисто за адресою: м. Авдіївка, б. Шевченко, б. 13 (кабінет № 1).

Особливо звертаємо увагу мешканців, які користуються  газо- та електро- індивідуальним опаленням! ДЛЯ ВАС СУБСИДІЯ СТАНЕ РЕАЛЬНОЮ ДОПОМОГОЮ!

Для отримання консультацій запрошуємо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Авдіївської міської ради за адресою: м. Авдіївка, б. Шевченко, 13 або за телефоном 3-97-61.

 

Cуб'єктам господарської діяльності та мешканцям міста

Інформація ВЦА

Виробництво, зберігання, транспортування, реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв чи тютюнових виробів становлять загрозу для життя і здоров'я людей.

Враховуючи ситуацію з отруєнням громадян у зв'язку із вживанням алкогольних напоїв (тютюнових виробів), з метою захисту життя та здоров'я мешканців міста Авдіївка, згідно статей 26,27,28 Закону України «Про захист споживачів» військово-цивільна адміністрація м.Авдіївка нагадує суб'єктам господарської діяльності та мешканцям міста:

 

"Добром забуте серце обігрійте"

Культура

Першого жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людини похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Це свято покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.

Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Однак суспільство мало уваги приділяє літнім людям. Проте саме від нас залежить ставлення до наших стареньких рідних – любов, тепло, допомога, розуміння та терпіння. Пам'ятаймо і надалі про свій борг перед ветеранами та людьми поважного віку, робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу й турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

 

Всеукраїнський день бібліотек

Культура

Бібліотека... Серце завмира,
Коли пірнаю в тишу таємничу,
Святилище пізнання і добра,
Що в майбуття через минуле кличе.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам'яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Сьогодні бібліотеки – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

 

Зустріч народного артиста України зі школярами м. Авдіївка

Відділ освіти

Напередодні Дня вчителя, 27 вересня 2016 року, у актовій залі загальноосвітньої школи № 6 м. Авдіївка в рамках проекту братання «Із Заходу на Схід», за сприянням Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Полку Поліції Особливого Призначення «Київ» та особисто командиру полку Максима Лютого відбулася авторська зустріч школярів та педагогів міста з вельмишановними гостями: народним артистом України Богданом Бенюком, головним спеціалістом відділу виховної роботи Департаменту освіти і науки Тетяною Ремпель, представниками полку «Київ», молодою співачкою Владою Чайкою.

 

З Всеукраїнським Днем бібліотек!

Інформація ВЦА

Шановні бібліотекарі міста!

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

Від імені військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка щиро вітаю Вас з професійним святом!

У цей святковий день бажаю всім співробітникам і читачам бібліотек гарного настрою. Бібліотеки виконують в суспільстві високу місію - вони забезпечують доступ до знань, розвивають культуру.

Професія бібліотекаря була і залишається однією з найбільш затребуваних суспільством. Недарма ваша терпляча, безкорисна, державної ваги робота викликає глибоку повагу і захоплення.

Дорогі бібліотекарі, сьогодні, в день вашого прекрасного свята прийміть слова щирої вдячності та поваги за вашу самовіддану працю. Бажаю вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів! Щастя, добра і миру Вам і вашим родинам!

Керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка, полковник П.В.Малихін

 

До уваги членів Громадської ради!

Громадська рада

30 вересня 20016 року о 11.00 у актовій залі Авдіївської міської ради відбудеться засідання Громадської ради.

На порядок денний виносяться питання:

1. Вибори голови Громадської ради.

2. Вибори заступника голови Громадської ради.

3. Вибори секретаря Громадської ради.

4. Громадські слухання по відновленню міста Авдіївка.

Для обговорення надані такі проекти:

- капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі головного корпусу Авдіївської центральної міської лікарні та поліклініки;

- капітальний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання, водопостачання та каналізації будівлі головного корпусу Авдіївської центральної міської лікарні та поліклініки;

- капітальний ремонт будівлі головного корпусу Авдіївської центральної міської лікарні та поліклініки і благоустрій прилеглої території.

5. Різне.

Повідомте, будь ласка, про свою участь на цьому засіданні за телефоном: 066-188-62-06.

 

Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

Інформація

26 вересня 2016 року

За період з 19.09.2016 по 23.09.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 1435,8 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 1126,1 тис.грн., акцизного податку – 27,4 тис. грн., місцевих податків та зборів – 30,8 тис.грн., адміністративних зборів та платежів – 0,8 тис. грн, субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 250,7 тис. грн.

 

Безоплатна правова допомога тепер доступна і в Авдіївці

Информация управления юстиции

Вже у цьому місяці почне працювати Авдіївське бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Надання безоплатної правової допомоги – це соціальна програма Уряду України, що гарантує людям ефективний захист їхніх прав. Надання такої допомоги гарантується державою, та повністю або частково надається за рахунок Державного бюджету України, місцевих бюджетів тощо. До переліку правових послуг належить надання правової інформації та консультацій, роз'яснень з правових питань, складання заяв, скарг, процесуальних та інших документів, представництво інтересів в суді та багато іншого.

 

До 150-річчя М. Грушевського

Архівний відділ

Завантажити презентацію

 

«Соняшник»

Відділ освіти

Протягом останніх років учні загальноосвітніх шкіл м.Авдіївка із задоволенням брали участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

Зважаючи на пріоритетність напряму інтеграції українознавчого компоненту в діяльність учителя-філолога, усвідомлюючи потенціал гри для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, визнаючи значення гри для саморозвитку сучасної дитини, в школах міста було проведено ряд заходів щодо залучення учнів та педагогів до участі в VIII Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» та Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель».

 

Як налаштувати українські канали

Новини та події
 

Інформація КП "СЄЗ" про проведені роботи з 19.09.2016 по 23.09.2016

Новини та події

В період з 19.09.2016 – 23.09.2016  КП «СЄЗ» були проведені наступні роботи:

 

Участь в обласній Web-вітрині

Відділ освіти

Дошкільні навчальні заклади міста Авдіївка прийняли участь в обласному методичному заході: Web-вітрина «Особливості організації дошкільної освіти в ДНЗ, що знаходяться на території розмежування конфлікту», який проводиться згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Педагогічні колективи ДНЗ надали для участі у заході роботи, де було описано труднощі, з якими зіткнулися колективи дитячих садків нашого міста у період з травня 2014 року по теперішній час та їх подолання.

 

22 вересня - Міжнародний день без автомобіля

Інформація

У зв'язку з постійним збільшенням кількості автомобілів у всьому світі екологічна ситуація на планеті істотно погіршилася. Саме тому був придуманий Всесвітній день без автомобіля. Його святкують щорічно 22 вересня.

Засилля автотранспортом характерне не тільки для мегаполісів, а й для самих маленьким міст. Поступово машини стають глобальною проблемою всього людства. Багато людей в автомобільних пробках проводять більшу частину свого щоденного часу. В результаті те, що повинно допомагати жити, насправді - заважає. Більш того, автомобілі вбивають біосферу планети, частиною якої є і людина. Щоразу заводячи двигун автомобіля, ви прискорюєте зміни клімату - адже СО2 переважає серед інших парникових газів, що посилюють здатність атмосфери утримувати тепло.

 
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter