Главная страница   
Куточок споживача в магазині приватного підприємця

Інформація

При придбанні товарів на території України покупці мають право на отримання доступної, достовірної і своєчасної інформації про товар, його якість, асортимент, а також на отримання відомостей про продавця (ст. 4 Закони України від 12.05.91 р. № 1023 - XII "Про захист прав споживачів").

Крім того, усі підприємці, працюючі у сфері роздрібної торгівлі, зобов'язані дотримуватися Порядку здійснення торгової діяльності та правила торгового обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою КМУ від 15.06.2006 р. № 833. Пунктом 10 Порядку № 833 передбачено, що суб'єкти господарювання зобов'язані на видному та доступному місці облаштувати куточок покупця.

 

Відкриття таборів з денним перебуванням у м.Авдіївка

Відділ освіти

Урочисте відкриття таборів з денним перебування пройшло 31 червня 2016 року у навчальних закладах міста.

Дітей зустріли вихователі, їх улюблені вчителі та працівники шкіл, які підготували різноманітні заходи та конкурси.

У таборах діти забезпечені дворазовим харчуванням, веселими розвагами та корисним відпочинком: будуть працювати гуртки.

 

Як поводитись у надзвичайних ситуаціях

Оперативні служби

Шановні мешканці міста! У зв'язку із настанням теплої пори року, закінченням навчального року у навчальних закладах системи освіти та відкриттям пляжного сезону суттєво збільшилась кількість нещасних випадків, що пов'язані з необережним поводженням із вибухонебезпечними предметами та недотриманням правил безпечного відпочинку на відкритій місцевості, у лісових масивах та на водних об'єктах .

Попереджений – отже, готовий до дій. Бути обізнаним вкрай необхідно для безпечного життя в стрімкій круговерті з неминучими загрозами техногенного та природного характеру. Тому ми пропонуємо Вам базову інформацію про запобігання надзвичайним ситуаціям, про причини їх виникнення та дії в екстремальних умовах.

Завантажити (pdf, 8,05 МБ)

 

Про проблеми обліку внутрішньо переміщених осіб

Адміністративні послуги

24 грудня 2015 року Верховною Радою України були прийняті зміни до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Закон декларує спрощення низки бюрократичних процедур для переселенців, але не може бути впроваджений внаслідок наявності розбіжностей у чинному законодавстві України, у зв'язку з чим порушуються права внутрішньо переміщених осіб та не перераховуються відповідні соціальні виплати. Внутрішньо переміщені особи стали заручниками ситуації та опинилися в особливо скрутному становищі.

 

Авдіївські переможці спартакіади інвалідів праці «Сила духу»

Інформація ФССНВВ та ПЗ

24 травня 2016 року відбулися регіональні змагання четвертої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» в Донецькій області в місті Бахмуті.

 

Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

Інформація

30 травня 2016 року

За період з 23.05.2016 по 27.05.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 3604,3 тис. грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб - 376,2 тис.грн., місцевих податків та зборів – 1657,5 тис.грн., трансфертів з державного бюджету – 1549,8 тис. грн., з них:

- на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 214,6 тис. грн.;

 

Подяка

Відділ освіти

Відділ освіти Авдіївської міської ради висловлює подяку за допомогу у відновленні зовнішнього освітлення шкіл міста, які були пошкоджені під час бойових дій: Дробязку Олексію, Мухіну В'ячеславу, Філіпенку Олексію.

Ми дякуємо Вам за вашу небайдужість, відповідальність, любов та увагу до підростаючого покоління. Роблячи добрі справи Ви показуєте гарний приклад для всіх нас, як дорослих, так і малих.

Дякуємо! Та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Відділ освіти Авдіївської міської ради

 

Свято останнього дзвоника

Відділ освіти

28 травня 2016 року у всіх загальноосвітніх школах міста Авдіївка пролунали останні дзвоники. Це - важливе свято для школярів, учителів, батьків. На урочистих святах були присутні представники Авдіївської міської ради, військово-цивільної адміністрації міста, відділу освіти, ради ветеранів, які привітали випускників та учнів, учителів та батьків, побажали щасливої життєвої дороги. Традиційно, на святі кращі учні шкіл були нагороджені почесними грамотами і дипломами за сумлінну працю та перемогу у різних олімпіадах та конкурсах.

 

Спільна турбота – спільна перемога!

Новини та події

Згідно з розпорядженням Авдіївської міської ради в квітні у місті проходив Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота». Метою якого було покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування відкритих спортивних майданчиків за місцем проживання і в місцях масового відпочинку населення, мобілізації учнівської молоді, працівників підприємств, установ і організацій для виконання робіт з приведення в належний стан, вигляд та підготовку до весняно-літнього сезону спортивних споруд.

 

Про виїзний прийом городян

Новини та події

Міський голова Юрій Черкасов провів у приміщенні домоуправління №5, розташованому на бул. Шевченка, 3, виїзний прийом городян, на якому вони змогли розповісти про свої житлові проблеми, поставити питання до очільника міста. На прийомі також були присутні представники КП «Служба єдиного замовника», управління праці та соціального захисту населення.

Жителі зустріли мера питанням про газ, суть якого полягає в тому, що міськгаз незаконно підвищив норму споживання «заднім числом» та зробив перерахунок починаючи з 2015 року, і тепер вимагає оплатити спожитий газ. Всім, хто зіткнувся з подібною проблемою, Юрій Олександрович запропонував зробити офіційне звернення до служби міськгазу, і якщо отримана письмова відповідь буде негативною, звертатися до міської ради для подачі колективної позовної заяви в суд.

 

Чисте місто починається з тебе

Новини та події

За два місяца в заходах з прибирання власних та прилеглих територій взяли участь: 13 підприємств та організацій, 16 закладів освіти та професійно технічне училище, 66 торгівельних точок та установ в сфері послуг, 3 ради самоорганізації.

Всього в заходах з благоустрою нашого міста прийняли участь 843 чоловіка. За цей час городяни розчистили майже 9 гектарів парків та скверів, прибрали від сміття 413 тис. кв. метрів вулиць, тротуарів та прибудинкових територій.

Не забули жителі і про озеленіння рідного міста. Так, висаджено 70 дерев, 114 чагарників, троянди та інші квіти, засіяно 680 кв. метрів газонів.

 

Група цивільно-військового співробітництва «Авдіївка»

Новини та події

Воїни Миру – допомога волонтерів

Весь час свого існування група ЦВС «Авдіївка» активно співпрацює з благодійними фондами, волонтерськими організаціями і громадськими рухами щодо їх важкої, але такої важливої роботи. Висловлюємо щиру подяку тим, хто «гостив» у нас за останні два тижні і зробив свій внесок в нашу спільну перемогу: волонтерам з м. Суми, ЦВСП «Seаl» (КД УД в США м. Рочестер), ГР «Є свідомі», ПБ «Небайдужі» з м. Полтава, ГО «Волонтерська сотня» та Захаричу з м. Київ, ГО «Мольфар» з м. Вінниця, отцу Олександру, В'ячеславу і Ані та багатьом іншим. Сьогодні волонтери чи не єдині цивільні, які справді роблять «все для перемоги, все для фронту». Роблять для всіх людей України. Таких свідомих людей по праву можна назвати воїнами Миру, воїнами Добра... Не соромтеся бути свідомими українцями. Україна - це ми!

 

Підкорювача кавказьких вершин - з ювілеєм!

Новини та події

Ювілей - це не просто свято. Це підведення життєвих підсумків. І, без сумніву, у кожної людини є кілька дат - рубежів, які повинні залишити відбиток в його душі, а торжества, пов'язані з ними - незабутні спогади.

Незважаючи на похмуру погоду 15 травня на зустрічі в честь ювілею Юлія Болеславовича Войнаровича атмосфера була сонячною і теплою. Привітати вчителя, ентузіаста, альпініста, поета, прозаїка і фотохудожника з вісімдесятиріччям прийшла велика кількість вихованців, друзів, знайомих і колег по роботі.

 

Люди похилого віку не повинні бути одинокими

Новини та події

В нашому місті більше 20 років працює територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради. Це місце милосердного відношення до людей похилого віку, які перебувають у складній життєвій ситуації.

До складу територіального центру входять два відділення. Відділення соціальної допомоги не тільки обслуговує одиноких пенсіонерів та інвалідів міста вдома, а й надає більше 40 послуг, в тому числі послугу перукаря на безоплатній основі. Відділення стаціонарного догляду для постійного проживання (будинок для людей похилого віку) знаходиться по вул. Миру, 46. Кожного дня у відділенні кваліфіковану медичну допомогу надають лікар та медична сестра. Гарний догляд та чотириразове харчування тут гарантовано.

 

До уваги мешканців!

Новини та події

З 1 червня починає працювати поштове відділення, що знаходиться за адресою: вул. Героїв, 53.

У відділенні можна сплатити комунальні послуги, відправити та отримати просту та заказну посилки, бандеролі, поштові перекази, а також оформити переплату на улюблені видання.

Графік роботи: вівторок-субота – з 10.00 до 14.00. Без перерви.

 

Час вчитися

Інформація

З 1 липня 2015 року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення прав власності в багатоквартирному будинку». І вищі навчальні заклади України пропонують пройти курси підвищення кваліфікації, прослухати лекції, семінари, відвідати практичні заняття, круглі столи щодо даного питання, а самє:

Донбаська національна академія будівництва і архітектури, м.Краматорськ, вул.Академічна (Шкадінова),72.

Тритижневі курси.,з 1.06.2016 за напрямком «Менеджер (управитель) у житлово комунальному господарстві». Вартість на одну людину 2786(без проживання та харчування) детальна інформація розміщена на: donnaba.edu.ua (розділ курси підвищення кваліфікації)

Київський інститут УКРЖИТЛОЕКСПЛУАТАЦІЯ

21-25 червня 2015 р. в місті Одеса, семінар на тему: «Багатоквартирні житлові будинки...1 липня 2016 року...А що далі?» Вартість на одну людину 2994(без проживання та харчування) детальна інформація розміщена на http://ukrgitlo.org/

За довідками звертатися до Управління житлово-комунального господарства за адресою вул. Молодіжна,7 тел 3-47-54

 

Інформація КП "СЄЗ" про проведені роботи з 23.05.2016 по 27.05.2016

Новини та події

В період з 23.05.2016 – 27.05.2016  КП «СЄЗ» були проведені наступні роботи:

 

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Новини та події

Авдіївський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді оголошує конкурсна заміщення вакантної посади головного спеціаліста, головного бухгалтера центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Основні вимоги до кандидатів:

Освіта повна вища за спеціальністю бухгалтер, бухгалтерський облік. Стаж роботи за спеціальністю не менш 3-х років

- знання ПК;

- знання державної мови.

Документи ухвалюються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Авдіївка, вул. Молодіжна, 7, 3-й поверх, за телефоном (095) 68-77-111.

 

Шановні суб'єкти торговельної діяльності!

Інформація

Авдїівська міська рада нагадує та зобов'язує дотримуватися певних умов і правил зберіганні швидкопсувних продуктів. До швидкопсувних продуктів відносяться м'ясо і м'ясопродукти, риба і рибопродукти, птах, ікра, сири, яйця, харчові жири, фрукти, ягоди, зелень.

Швидкопсувні продукти тваринного і рослинного походження містять у своєму складі багато вологи, що створює сприятливі умови для життєдіяльності мікроорганізмів і активації ферментів, що призводять до швидкого псування продуктів. Вживання людьми неякісного товару може привести до порушення здоров'я.

 

Розпочато збір заявок на фінансування проектів

Інформація

За інформацією Посольства України в Італійській Республіці, офісом Центральноєвропейської ініціативи (ЦЕІ) при Європейському банку реконструкції та розвитку розпочато збір заявок на фінансування проектів у рамках Програми ЦЕІ з передачі ноу-хау (Know-how ExchangeProgramme) на 2016 рік.

Згадана Програма діє з 2004 року з метою сприяння обміну ноу-хау та поширення найкращих практик, зокрема, у контексті міжрегіонального співробітництва, від країн ЄС – членів ЦЕІ іншим країнам-членам ініціативи.

Загальний обсяг фінансування КЕР-Італія на 2016 рік, який повністю забезпечується Урядом Італії, становить 200 тис. євро. Фінансування за Програмою КЕР не може перевищувати 50% суми окремого проекту і становити більше 40 тис. євро.

Кінцева дата подачі заявок – 27 червня 2016 року.

Детальну інформацію щодо умов надання фінансування, збору заявок, вимог до їх оформлення тощо можна знайти за посиланням:

http://www.cei.int/KEP?tab=2

 
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter