Главная страница   
Додаток до річного плану закупівель на 2016 р. УПСЗН

Конкурси та тендери

Додаток до річного плану закупівель на 2016 р. УПСЗН

 

Сергій Савчук: Закликаю населення активізуватися та звертатися до органів місцевого самоврядування за додатковим відшкодуванням витрат на утеплення

Інформація

Українці активно та відповідально беруть участь в Урядовій програмі з енергоефективності. Вже більше 190 тисяч родин утеплилися за Урядової підтримки. Попит на програму щотижня зростає, а «теплі» кредити завдяки Урядовому і місцевому відшкодуванню виплачуються населенням раніше запланованого строку. «Водночас активних дій ми наразі чекаємо і від органів місцевого самоврядування. Завдяки фінансовій децентралізації коштів у місцевих бюджетах стало значно більше, ніж раніше. Їх можна спрямувати на відшкодування населенню витрат під час утеплення та підготовки до опалювального сезону», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук сьогодні в ефірі Громадського радіо та додав, що завдяки такому співфінансуванню «теплих» кредитів ефект від реалізованих заходів з енергоефективності відчуватиметься по всій країні – щороку зменшуватиметься споживання газу.

 

Шановні громадяни м.Авдіївка!

Інформація УПСЗН

Запрошуємо громадян пільгових категорій, які ще не зверталися у 2016 році до управління за пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, звернутися до управління за адресою: б-р. Шевченко, буд. 13, каб. № 8.

Розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації – голови військово –цивільної адміністрації від 17.03.2016 №203 на 2016 рік затверджені натуральні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом та їх вартісні показники, відповідно до яких населенню надаються пільги готівкою:

твердого палива – 1530,06 гривень за 1 тону;

скрапленого газу – 196,30 гривень за 1 балон.

 

Літній відпочинок у таборі

Відділ освіти

Літо – найкращий, найсприятливіший період для зміцнення здоров'я, загартування та всебічного розвитку дітей. Оздоровлення дітей у літній період - складова частина роботи закладів освіти, тому колективом БДЮТ, вихователями табору з денним перебуванням докладено максимум зусиль для того, щоб дитяче дозвілля у цей період було змістовним, веселим та цікавим.

Основною метою роботи табору є створення умов для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності.

 

Інформаційний бюлетень

Інформація

За інформацією наглядової групи спільного центру з контролю та координації припинення вогню та лінії розмежування:

За добу з 08:00 24.07.2016 до 00:00 25.07.2016 були зафіксовані наступні факти обстрілів:

Всього зафіксовано 12 порушень режиму припинення вогню.

Застосовувалися міномети 82мм, СЗ, АГС

Основні напрямки: з н.п.Яковілвка по позиціям у старій Авдіївці(4), з н.п.Мінеральне по позиціям у старій Авдіївці (2), з н.п.Ясинувата по позиціям у старій Авдіївці (2), з н.п.Крута Балка по позиціям у старій Авдіївці (1).

 

Пенсійний фонд України інформує про довідки та соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам

Інформація Пенсійного фонду

Згідно прийнятих 8 червня 2016 року Урядом постанов № 352 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509» та № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» врегульовані окремі питання соціального забезпечення вимушених переселенців.

Терміни дії довідок внутрішньо переміщених осіб

Довідки, що були видані внутрішньо переміщеним особам з 13 січня 2016 року (включно), є дійсними та діють безстроково, незважаючи на відсутність відповідної відмітки Державної міграційної служби України (далі – ДМС), крім довідок дію яких було скасовано з підстав, передбачених статтею 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (далі – Закон), а також довідок, в яких адресою місця проживання внутрішньо переміщеної особи вказано адресу місцезнаходження органу державної влади, органу місцевого самоврядування, юридичної особи публічного права, її підрозділу, будь-якого іншого приміщення, за якою внутрішньо переміщена особа фактично не проживає.

 

У червні Уряд допоміг 11 284 українським родинам утеплитися до зими

Інформація

11 284 українські родини у червні цього року через Ощадбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк, які реалізують Урядову програму з енергоефективності, так звані «теплі кредити», отримали від держави безповоротну грошову допомогу на проведення енергоефективних заходів на суму 92,49 мільйони гривень. Про це інформує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, 695 сімей отримало допомогу від Уряду у сумі 5,26 млн. грн на заміну газових котлів. За кошти держави – 86,6 млн. грн. – у червні 2016 року утеплилося до зими 9 513 українських родин. 14 багатоквартирних будинків, об'єднаних в ОСББ, а це 1 076 сімей, скористалися Урядовою підтримкою на суму 630 тисяч гривень й належним чином підготувалися до опалювального сезону.

 

Громадське обговорення ескізу пам'ятного знаку

Інформація

Авдіївська міська рада, запрошує небайдужих громадян нашого міста прийняти участь в громадському обговоренні щодо встановлення пам'ятного знаку загиблим мешканцям м. Авдіївка під час проведення АТО.

Висуваємо на громадське обговорення ескіз пам'ятного знаку, присвячений подіям у м. Авдіївка, який наданий гр. Міщенко Л. Снаряди від граду запропоновано взяти вже ті, які існують в нашому місті.

Також, пропонуємо надсилати свої міркування та пропозиції відносно розміщення, зовнішнього вигляду та інше стосовно пам'ятного знаку у вигляді ескізу пам'ятного знаку, схеми розміщення та кошторису на виконання робіт.

Пропозиції надавати до відділу архітектури та містобудування Авдіївської міської ради за адресою: м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд.7, 4 поверх або на електронну пошту avdotdarh@ukr.net.

Завантажити ескизи

 

Гаряча лінія для надання консультативної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей м.Авдіївка

Учасникам АТО

Телефон «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» 3 39 72 

управління праці та соціального захисту населення Авдіївської міської ради

 

Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

Інформація

25 липня 2016 року

За період з 18.07.2016 по 22.07.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 2280,8 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 1046,1 тис.грн., місцевих податків та зборів – 154,5 тис.грн., субвенції з обласного бюджету на оплату житлово – комунальних послуг інвалідам по зору – 1,3 тис. грн., трансфертів з державного бюджету – 1055,7 тис. грн., з них:

- на утримання закладів освіти – 814,0 тис. грн.;

- на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 241,7 тис. грн.

 

Шановні суб’єкти господарювання!

Інформація

Доводимо до відома лист Державної санітарно-епідеміологічної служби України від 29.02.2016 № 08.19-438/20 щодо надання роз'яснення стосовно припинення видачі Держсанепідслужбою санітарних паспортів на автотранспорт, що задіяний в перевезенні харчових продуктів та доцільності їх отримання.

Завантажити лист

 

Шановні суб’єкти господарювання !

Інформація

Згідно порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку, який затверджено Міністерством аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 року № 39, оператор ринку, який провадить діяльність відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зобов'язаний подати до територіального органу Держпродспоживслужби заяву про державну реєстрацію потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, за формою згідно з додатком 1 .

Держпродспоживслужба в Ясинуватському районі, яка розташована за адресою: м.Авдіївка, вул.Героїв, 55, здійснює прийом заяв про державну реєстрацію потужностей з 8.00 до 10.00 (понеділок - п'ятниця).

 

Інформація КП "СЄЗ" про проведені роботи з 18.07.2016 по 22.07.2016

Новини та події

В період з 18.07.2016 – 22.07.2016  КП «СЄЗ» були проведені наступні роботи:

 

Вакансія

Вакансії

Авдіївська міська рада повідомляє про конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Авдіївської міської ради

Основні вимоги до кандидатів:

Освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за спеціальністю на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за спеціальністю в інших сферах управління не менше 3-х років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління.

- знання ПК;

- знання державної мови.

Документи ухвалюються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Авдіївка, вул. Молодіжна, 5, 1-й поверх, за телефоном 3-29-62.

 

Про проведення Всеукраїнського фестивалю – показу етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів «Аристократична Україна»

Інформація

30 липня 2016 року на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль (Житомирська область, м.Радомишль) проходитеме перший Всеукраїнський фестиваль – показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів «Аристократична Україна».

Фестиваль відбувається з метою популяризації відродження культурних традицій України, розвитку культурної й народної дипломатії між етносами та національними меншинами, що вважають своєю Батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України.

 

Про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами

Інформація

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 18.03.2016 № 212 «Про Порядок часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб'єктів малого і середнього підприємництва», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 21 березня 2016 року за № 30/2098 (зі змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 03.06.2016 № 445, якими розширено коло суб'єктів підприємництва, що можуть взяти участь у конкурсному відборі, за рахунок проектів, направлених на оновлення основних фондів суб'єктами підприємництва, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю).

 

Громадське обговорення ескізів пам’ятних знаків

Інформація

Авдіївська міська рада, запрошує небайдужих громадян нашого міста прийняти участь в громадському обговоренні щодо встановлення пам'ятного знаку загиблим мешканцям м. Авдіївка під час проведення АТО.

Висуваємо на громадське обговорення ескізи пам'ятних знаків, які надані гр. Шаховим Р.Л.

 

Отделение ИД Фонда в г. Авдеевка сообщает

Інформація ФССНВВ та ПЗ

Отделение Фонда от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний в г. Авдеевка предлагает потерпевшим на производстве, имеющим право на медицинскую реабилитацию, согласно справки МСЕК, пройти курс оздоровления в санатории «Славутич» в Днепропетровской области в августе - сентябре 2016года по профилю лечения:

- органы дыхания;

- костно – мышечная система;

- ожог.

 

Шановні суб’єкти господарювання!

Інформація

На виконання доручення голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації, департаментом економіки облдержадміністрації відпрацьовані напрямки навчальної програми (стажування) для представників малого та середнього бізнесу регіону за рахунок коштів ЄС.

Напрямки стажування, які можуть бути корисними для розвитку підприємництва нашого регіону:

- розвиток державно-приватного партнерства;

- створення та розвиток кластерів (ІТ, сільськогосподарських, промислових);

 

Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

Інформація

18 липня 2016 року

За період з 11.07.2016 по 15.07.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 1512,9 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 383,3 тис.грн., місцевих податків та зборів – 128,7 тис.грн., субвенції з державного бюджету на утримання закладів охорони здоров'я – 987,3 тис. грн.

Профінансовано за період з 11.07.2016 по 15.07.2016 із загального фонду міського бюджету видатків на суму 2648,1 тис. грн., а саме:

- по захищеним видаткам – 2189,9 тис. грн., у тому числі заробітна плата з нарахуваннями за першу половину липня – 1388,5 тис. грн., медикаменти – 625,7 тис. грн., продукти харчування – 7,1 тис. грн., виплати населенню на виконання програм соціального захисту – 40,5 тис. грн., пільги, субсидії населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу – 128,1 тис. грн.;

 
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter