Главная страница   
Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

Інформація

26 вересня 2016 року

За період з 19.09.2016 по 23.09.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 1435,8 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 1126,1 тис.грн., акцизного податку – 27,4 тис. грн., місцевих податків та зборів – 30,8 тис.грн., адміністративних зборів та платежів – 0,8 тис. грн, субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 250,7 тис. грн.

 

Безоплатна правова допомога тепер доступна і в Авдіївці

Информация управления юстиции

Вже у цьому місяці почне працювати Авдіївське бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Надання безоплатної правової допомоги – це соціальна програма Уряду України, що гарантує людям ефективний захист їхніх прав. Надання такої допомоги гарантується державою, та повністю або частково надається за рахунок Державного бюджету України, місцевих бюджетів тощо. До переліку правових послуг належить надання правової інформації та консультацій, роз'яснень з правових питань, складання заяв, скарг, процесуальних та інших документів, представництво інтересів в суді та багато іншого.

 

До 150-річчя М. Грушевського

Архівний відділ

Завантажити презентацію

 

«Соняшник»

Відділ освіти

Протягом останніх років учні загальноосвітніх шкіл м.Авдіївка із задоволенням брали участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

Зважаючи на пріоритетність напряму інтеграції українознавчого компоненту в діяльність учителя-філолога, усвідомлюючи потенціал гри для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, визнаючи значення гри для саморозвитку сучасної дитини, в школах міста було проведено ряд заходів щодо залучення учнів та педагогів до участі в VIII Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» та Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель».

 

Як налаштувати українські канали

Новини та події
 

Інформація КП "СЄЗ" про проведені роботи з 19.09.2016 по 23.09.2016

Новини та події

В період з 19.09.2016 – 23.09.2016  КП «СЄЗ» були проведені наступні роботи:

 

Участь в обласній Web-вітрині

Відділ освіти

Дошкільні навчальні заклади міста Авдіївка прийняли участь в обласному методичному заході: Web-вітрина «Особливості організації дошкільної освіти в ДНЗ, що знаходяться на території розмежування конфлікту», який проводиться згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Педагогічні колективи ДНЗ надали для участі у заході роботи, де було описано труднощі, з якими зіткнулися колективи дитячих садків нашого міста у період з травня 2014 року по теперішній час та їх подолання.

 

22 вересня - Міжнародний день без автомобіля

Інформація

У зв'язку з постійним збільшенням кількості автомобілів у всьому світі екологічна ситуація на планеті істотно погіршилася. Саме тому був придуманий Всесвітній день без автомобіля. Його святкують щорічно 22 вересня.

Засилля автотранспортом характерне не тільки для мегаполісів, а й для самих маленьким міст. Поступово машини стають глобальною проблемою всього людства. Багато людей в автомобільних пробках проводять більшу частину свого щоденного часу. В результаті те, що повинно допомагати жити, насправді - заважає. Більш того, автомобілі вбивають біосферу планети, частиною якої є і людина. Щоразу заводячи двигун автомобіля, ви прискорюєте зміни клімату - адже СО2 переважає серед інших парникових газів, що посилюють здатність атмосфери утримувати тепло.

 

Обмеження реалізації алкогольних напоїв

Інформація

Шановні підприємці, Авдіївська міська рада вкотре нагадує Вам, що з метою зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння, обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв та пива на здоров'я, 29 серпня 2016 року розпорядженням №36 керівник військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області

 

Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

Інформація

19 вересня 2016 року

За період з 12.09.2016 по 16.09.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 1429,3 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 401,1 тис.грн., акцизного податку – 5,7 тис. грн., місцевих податків та зборів – 33,6 тис.грн., адміністративних зборів та платежів – 0,4 тис. грн, субвенції з обласного бюджету на оплату житлово – комунальних послуг інвалідам по зору – 1,3 тис. грн, субвенції з державного бюджету на утримання закладів охорони здоров'я – 987,2 тис. грн.

 

Поздравление

Новини та події

Общественная организация "Авдеевский спортивный клуб Дзюдо" спортсменов-инвалидов и спортсменов в лице президента клуба Попова Е.А. и соучредителя Станововой А.Б. поздравляет авдеевчанина Залевского Дмитрия со званием паралимпийского чемпиона и рекордсмена мира на дистанции 100-метров на спине в Бразилии.

 

Бесплатная выездная консультация юристов

Новини та події

21 сентября 2016 года в 14.00 в помещении школы №5 в городе Авдеевка состоится бесплатная выездная консультация юристов Харьковской правозащитной группы.

Прием будет проводится по следующим вопросам:

- пропавшие без вести в ходе военных действий;

- убитые/раненые в результате конфликта гражданские лица;

- разрушенное/поврежденное имущество;

- а также другие нарушения прав мирного населения.

 

До відома суб'єктів господарювання

Інформація

Шановні суб'єкти господарювання!

Відділ архітектури та містобудування Авдіївської міської ради доводить до Вашого відома, що згідно рішення міської ради від 23.06.2016 за № 6/71-1987 був затверджений «Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Авдіївка» та згідно рішення міської ради від 23.06.2016 за № 6/71-1988 був затверджений «Порядок демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Авдіївка».

Враховуючи на вищевикладене, просимо Вас привести у відповідність документи на свої тимчасові споруди, а саме:

- паспорт прив'язки тимчасової споруди;

- правовстановлюючий документ на земельну ділянку (за наявності).

 

З Днем фармацевта!!!

Інформація

Сьогодні щиро ради привітати з Днем фармацевта - святом високоосвічених, енциклопедично грамотних і по-людськи небайдужих людей. Не кожен зуміє навчитися тому, чим досконало володієте Ви : не кожен зуміє підпорядкувати собі тонку хімію лікарських засобів, не усі знайдуть правильні орієнтири серед міріад назв, і вже зовсім небагато зможуть поставити себе на службу людям. Тому сьогодні, у Ваш день ми говоримо Вам спасибі від усіх, кому Ви допомогли, допомагаєте і допоможете. Хочемо побажати Вам повагу від начальства, вдячності від клієнтів, підтримки від друзів, тепла від рідних і любові від найближчих! А ще міцного здоров'я, сімейної гармонії, процвітання й удачі! Зі святом! З Днем фармацевта!

Відділ з розвитку економіки, торгівлі та інвестицій Авдіївської міської ради!

 

Інформація КП "СЄЗ" про проведені роботи з 12.09.2016 по 16.09.2016

Новини та події

В період з 12.09.2016 – 16.09.2016  КП «СЄЗ» були проведені наступні роботи:

 

Роз’яснення стосовно видів документів, які засвідчують повноваження особи подавати документи для отримання адміністративної послуги

Адміністративні послуги

Роз'яснення стосовно видів документів, які засвідчують повноваження особи подавати документи від імені юридичної особи та фізичної особи-підприємця для отримання адміністративної послуги

Повноваження представників сторін та інших осіб подавати документи від імені юридичної особи та фізичної особи-підприємця мають бути посвідчені такими документами:

Частиною першою статті 237 Цивільного кодексу України (далі — ЦК України) визначено, що представництвом є правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов'язана або має право вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє.

 

Задолженность по отоплению на 01.08.2016

Новини та події

В связи с растущей задолженностью КП "СЕЗ" предоставляет список задолжников по отоплению на 01.08.2016 г.

Скачать

 

До уваги суб'єктів торговельної діяльності

Інформація

Шановні суб'єкти торговельної діяльності, нагадуємо, що згідно діючого законодавства суб'єкти господарювання повинні забезпечити:

відповідність приміщення (місця) для провадження діяльності у сфері торгівлі і ресторанного господарства необхідним санітарним нормам, а технічного стану приміщення (місця), будівлі та устаткування - вимогам нормативних документів щодо зберігання, виробництва та продажу відповідних товарів, а також охорони праці;

 

До 500-річчя Реформації

Духовність

Реформа́ція (від лат. reformatio — перетворення, виправлення) — католицький церковно-релігійний, духовно-суспільний та політичний рух оновлення в країнах Західної та Центральної Європи у XVI столітті, спрямований на повернення до біблійних першоджерел християнства, який набув форми релігійної боротьби проти католицької церкви і папської влади.

У широкому сенсі слова, реформація — це відновлення, перетворення або перебудова, поновлення або повернення колишнього але поліпшеного стану (інституції, суспільства, держави).

 

Життя і діяльність Михайла Грушевського (29 вересня 1866 – 24 листопада 1934)

Інформація

Михайло Сергійович Грушевський – видатний історик, визначний державний і громадсько-політичний діяч, літературознавець, письменник, публіцист, організатор української науки, академік Всеукраїнської академії наук і Академії наук СРСР.

Народився в м. Холм (нині Хелм, Польща) в сім'ї вчителя гімназії, організатора народної освіти, автора "Первой учебной книги церковно-славянского языка". Рід батька походив від козаків Грушів, рід матері – греко-католицьких священиків Опуцкевичів.

 
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter