Главная страница   
Пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу

Інформація УПСЗН

Шановні громадяни м.Авдіївка!

Запрошуємо громадян пільгових категорій (інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни, члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни, ЧАЕС 1 і 2 категорії, дружина ЧАЕС померлого громадянина 1 і 2 категорії, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, багатодітні сім'ї), які ще не зверталися у 2016 році до управління за пільгами на придбання твердого палива та скрапленого газу, звернутися до управління за адресою: б-р. Шевченко, буд. 13, каб. № 8.

Розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації – голови військово-цивільної адміністрації від 17.03.2016 №203 на 2016 рік затверджені натуральні норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом та їх вартісні показники, відповідно до яких населенню надаються пільги готівкою:

твердого палива – 1530,06 гривень за 1 тону;

скрапленого газу – 196,30 гривень за 1 балон.

 

Конкурс на заміщення вакантної посади

Інформація УПСЗН

Управління праці та соціального захисту населення Авдіївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектора прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій.

Основні вимоги до кандидата:

Освіта вища з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді спеціаліста 1 категорії не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5 років.

Вільне володіння ПК. Знання державної мови.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Авдіївка, бул.Шевченка, 13, по телефону 3-10-24.

 

З любов’ю до України

Культура

З ранку 24 серпня бульвар Шевченка потопав у синьо-жовтих кольорах українського прапора, яскравих барвах народного одягу. Святкування 25-ої річниці незалежності України в Авдіївці розпочалося з прямої телевізійної трансляції зі столиці нашої держави міста Києва: виступ Президента України Петра Порошенка, в рамках промови Президента загальнонаціональна хвилина мовчання зі дзвонами усіх церков міста. Разом ми долучилися до всеукраїнського флешмобу і заспівали державний гімн України. А після трансляції мешканців та гостей міста зі святом привітали міський голова Черкасов Ю.О., заступник керівника військово-цивільної адміністраціїї міста Авдіївки Векуа Ф.Н.

Гідним продовженням свята стала поезія Тараса Шевченка у виконанні вчителів та учнів шкіл, дитячих садочків міста, хору ветеранів Палацу культури Авдіївського коксохімічного заводу.

 

Тенісний турнір, присвячений Дню прапора України

Новини та події

22 серпня пройшов тенісний турнір серед підлітків 12 - 16 років, присвячений Дню прапора України.

Задушливий серпневий вечір і звуки канонади не завадили юним спортсменам поборотися за перемогу в змаганнях. Свої сили в олімпійському виді спорту вирішили спробувати 18 тенісистів.

 

З 25-ю річницею незалежності України!

Інформація

Шановні авдіївці!

Вітаємо Вас з державним святом – 25-ю річницею незалежності України.

Ці роки були сповнені надій і розчарувань, труднощів і здобутків. Ми разом з усією державою здавали іспит на мудрість і стійкість, училися на власних помилках, незважаючи ні на що зберігали віру в правильність обраного шляху.

Для нас це ще одна нагода звернутися до історії, осмислити своє призначення на землі, продемонструвати рішучість у демократичних перетвореннях. Україна відбулася як держава, уклала договори про дружбу та співробітництво із багатьма країнами світу, стала повноправним суб'єктом європейського та світового співтовариства. Запровадження принципів місцевого самоврядування в практику місцевого самоуправління нашої країни змінило підходи до вирішення проблем життєдіяльності громадян. За роки незалежності розпочався процес нових економічних відносин, відродження духовних цінностей.

Сьогодні головне завдання держави, органів місцевого самоврядування – створити умови для праці, повноцінного життя громадян. Але становлення держави неможливе без патріотизму та любові до рідного краю. Патріотизм – це, передусім, конкретні справи, щоденна робота кожного з нас на благо рідного краю. Саме так ми доводимо свою любов до України.

Ми віримо, що працьовитість, освіченість, рівень культури й духовність нашого народу дозволять створити на кращих у світі землях багату, демократичну, справедливу, соборну державу, якою б ми всі пишалися.

Бажаємо вам великого оптимізму, який заряджатиме нас на нові звершення, миру та злагоди. Хай щасливими будуть ваші родини, а їхнє майбутнє – упевненим і радісним!

Міський голова Ю.О.Черкасов

Керівник військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка, полковник П.В.Малихін 

 

Святкуємо День Прапора

Відділ освіти

23 серпня 2016 року у місті Авдіївка біля Авдіївської міської ради було проведено свято – День Прапора! З метою формування у підростаючого покоління почуття патріотизму, рис активного громадянина української держави, поваги до державної символіки вихованці дошкільних навчальних закладів нашого міста взяли участь у міському урочистому заході. Одягнені у гарні вишиванки, тримаючи у руках жовті і блакитні повітряні кульки малюки спостерігали своїми оченятами за тим, як гордо здіймається над будівлею міської ради прапор України.

Після свята на площі діти отримали солодкі подарунки від керівництва міста та організовано вирушили на перегляд мультфільмів.

 

Інформація щодо виконання Програми першочергових заходів щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016 рік

Інформація

На данний час, у місті Авдіївка розроблено та затверджено Програму першочергових заходів щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016 рік (далі – Програма). Згідно з Програмою 07.06.2016 було створено робочу групу для проведення загального огляду багатоповерхових житлових будинків м. Авдіївка, у яких мешкають інваліди колясочники, на наявність елементів доступності.

 

Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

Інформація

22 серпня 2016 року

За період з 15.08.2016 по 19.08.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 387,8 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 204,5 тис.грн., акцизного податку – 27,9 тис. грн., місцевих податків та зборів – 152,0 тис.грн., адміністративних зборів та платежів, доходів від некомерційної господарської діяльності – 0,9 тис. грн., надходження коштів від Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння – 1,3 тис. грн., субвенції з обласного бюджету на оплату житлово – комунальних послуг інвалідам по зору – 1,2 тис. грн.

 

21 серпня авдіївці грали в баскетбол

Новини та події

У місті Авдіївка тривають спортивні змагання, присвячені 25-ї річниці Незалежності України. 21 серпня авдіївці грали в баскетбол.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту знову порадував активних жителів міста черговим спортивним турніром. На стадіоні ДЮСШ спортсмени проявили справжню майстерність. Розіграним комбінаціям і точності влучень могли б позаздрити навіть професіонали.

 

20 серпня, Авдіївські команди змагалися за кубок переможця в пляжному волейболі

Новини та події

Яскраве сонце, білосніжний пісок і бірюзова гладь міського озера зустрічала учасників турніру і численних уболівальників. Показати свою спортивну майстерність вирішили 8 команд. Серед гравців була і молодь, і більш досвідчені волейболісти. Дружня атмосфера змагань об'єднала заводчан АКХЗ, школярів з Ліги майбутніх поліцейських, військових з групи ГВС «Авдіївка» і просто активних жителів.

Перемогу здобула команда співробітників Авдіївського коксохіму "Dina", 2-е місце дісталося команді «СІМІСі», а 3-е місце зайняла команда заводчан з позитивним назвою "Smile".

В кінці жарких у всіх сенсах змагань відбулася церемонія нагородження. Спортсмени отримали пам'ятні кубки та грамоти від відділу у справах сім'ї, молоді та спорту.

 

Код до планети Гра

Новини та події

«Код до планети Гра» - під такою назвою 19 серпня в місті Авдіївка пройшов ігровий марафон для дітей різного віку.

Захід приурочили до 25-річчя Незалежності України. Організаторами турніру стали відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Авдіївської міської ради та Пласт - Національна скаутська організація України, громадські організації «Подолання» і «Ліга майбутніх поліцейських». Організатори програми прагнули об'єднати активних, творчих молодих людей для створення надихає атмосфери дитячого свята.

 

МІСЬКИЙ КУБОК З ШАХІВ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Коммунальные службы

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Авдіївської міської ради оголошує про реєстрацію учасників, які бажають прийняти участь у міських змаганнях з шахів. Змагання будуть проходити в дитячій кімнаті «Веселка», за адресою вул. Грушевського (Чапаєва) буд. 78 з 25 серпня по 10 вересня 2016 року (у будні з 18:00, у вихідні дні з 11:00 )

Вік учасників необмежений.

 

День Незалежності

Культура

"Коли ти вже воскресла, Україно,
то вознесися духом, вознесись"

Роман Юзва

День 24 серпня 1991 року навіки увійшов в історію як початок нової історичної епохи для нашого народу і нашої державності.

Цього року незалежна і вільна Україна святкує своє 25-ліття. За цей час країна пройшла непростий шлях, бо вчилася бути нацією, народом, державою. Ці роки стали для всіх випробовуванням на зрілість, терпіння, толерантність.

 

Літній відпочинок дітей міста Авдіївка

Відділ освіти

Напевно немає такої родини, в якій батьки не замислювалися над тим, як організувати літній відпочинок своїм дітям. Шкільні канікули довгі - 3 місяці. Якщо є можливість, багато відправляють дітей до бабусі, за місто, користуються можливістю відпочити на морі разом.

Але якщо хочеться, щоб дитина і на свіжому повітрі відпочила, і дізналася багато нового, і була під контролем дорослих, то табір з денним перебуванням - гарний варіант.

 

Запрошуємо городян та гостей міста на святкові заходи присвячені Дню Державного прапору України та 25-ї річниці Дня незалежності України

Новини та події

20 серпня

10.00 - турнір з пляжного волейболу для дорослих (віком від 18 років), який пройде на пляжі авдіївського піщаного кар'єру.

21 серпня

10.00 - турнір з баскетболу, який відбудеться на міському стадіоні.

22 серпня

16.00 - змагання з настільного тенісу для дітей віком від 12 до 16 років. Чекаємо спортсменів ті уболівальників на міському стадіоні.

23 серпня

9.00 - церемонія підняття Державного прапору України, яка відбудеться біля будівлі Авдіївської міської ради.

10.30 – акція «Чиновник у інвалідному візку – відчуй та порівняй». Початок руху – від будівлі Авдіївської міської ради.

17.00 – змагання з настільного тенісу для дорослих (віком від 16 років), які пройдуть у спортивній залі Будинку культури техніки та спорту ПрАТ «АКХЗ».

24 серпня

9.30 – пряме включення привітання Президента України зі святом незалежності України, загальнонаціональний флешмоб «Вся Україна співає Державний гімн». Загальнонаціональна хвилина мовчання, Заходи пройдуть на бульварі Шевченко.

10.20 - відкриття пам'ятника Тарасу Шевченка після ремонту.

16.00 - святковий концерт «Незалежність: від 1991 і назавжди», змагання з армрестлінгу, важкої атлетики, дартсу «Козацькі розваги», конкурс дитячих малюнків пройдуть на площі Будинку культури техніки та спорту ПрАТ «АКХЗ». Також буде організована святкова торгівля.

 

Інформація КП "СЄЗ" про проведені роботи з 15.08.2016 по 19.08.2016

Новини та події

В період з - 15.08.2016 – 19.08.2016  КП «СЄЗ» були проведені наступні роботи:

 

С 01.09.2016г в Украине вводятся в действие новые тарифы на электроэнергию для населения

Інформація

Авдеевский ЦОК доводит до Вашего сведения, что постановлением НКРЭКУ № 220 от 26.02.2015г «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» (зарегистрировано в Министерстве юстиции Украины 02.03.2015г №231/26676) с 01.09.2016г в Украине вводятся в действие новые тарифы на электроэнергию для населения.

В связи с этим, направляем в Ваш адрес указанные тарифы. Просим разместить данную информацию в городском совете, и по возможности донести до сведения жителей.

Кроме этого, сообщаем, что в связи с удалённой работой персонала Авдеевского ЦОК жители могут получить консультации по оплате потреблённой электроэнергии, провести расчёт суммы к оплате по показаниям прибора учёта и т.д. по тел. 095-77-81-222; 099-357-06-40; 050-348-97-24.

Приложение:

1. Тарифы на электроэнергию для населения с 01.09.2016г.

С уважением,

Начальник Авдеевского ЦОК Т.В. Кнутарева

 

Україна незалежна

Архівний відділ

Презентація на тему "Україна незалежна"

 

Інформація щодо одержувачів державних допомог у серпні місяці 2016 року

Інформація УПСЗН

Управління праці та соціального захисту населення Авдіївської міської ради надає інформацію щодо одержувачів державних допомог у серпні місяці 2016 року, а саме:

Інформація про одержувачів субсидії

1. СТАНОМ НА 18.08.2016 одержувачів субсидії (ЖКП+СГТП) – 1892 особи.

Мінімальний розмір субсидії на ЖКП – 15,80грн.

Максимальний розмір субсидії на ЖКП – 911,00грн.

Питома вага – 15,8% (1841:11980)

В порівнянні з 2015 роком кількість одержувачів збільшена на 220%. В серпні місяці 2015 році одержувало субсидію – 860 сімей.

 

Служба «101»: Обережно!!! Вибухонебезпечні предмети

Оперативні служби

Групою саперів з м. Славянськ 16.08.2016 року були проведені роботи щодо знешкодження вибухонебезпечних предметів у нашому місті. В ході проведення робіт було знайдено декілька вибухових предметів на вулицях Ломоносова, Зелена, Левоневського ( 82- мм мінометні артилерійські боєприпаси, сигнальні СМ-1 ракети та снаряд з РСЗО БМ-21 (Град), їх було знешкоджено.

Шановні громадяни!

Необхідно пам'ятати, що виявлені вибухонебезпечні предмети (ВНП), які тривалий час перебували в землі чи воді, являють собою ще більшу небезпеку.

 
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter