Главная страница   
Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо

Культура

Як у кожній сім'ї існують певні традиції, правила і норми поведінки, так і в кожній державі є багато законів, за якими живуть люди. Але найголовніший Закон будь-якої держави – Конституція. Тому кожен народ бореться за те, щоб мати добру Конституцію, бо від неї залежить щастя й доля народу і кожної людини. Кожен українець повинен добре знати, розуміти, поважати і боронити основний Закон своєї держави.

Цього року 28 червня в Україні відзначатимуть 20-ту річницю з дня прийняття Конституції. Тож з нагоди свята у центральній міській бібліотеці був проведений цикл заходів – оформлена викладка документів «Конституцію вивчаємо, пам'ятаємо, поважаємо», виставка малюнків наймолодших читачів до цього свята.

 

Інформація КП "СЄЗ" про проведені роботи з 21.06.2016 по 24.06.2016

Новини та події

В період з 21.06.2016 – 24.06.2016  КП «СЄЗ» були проведені наступні роботи:

 

Харківська правозахисна група готова допомогти авдіївцям

Новини та події

Харківська правозахисна група була зареєстрована як окрема юридична особа в листопаді 1992 року, хоча була відома як правозахисна група Харківського «Меморіалу» вже в 1988 році, а окремі її члени брали участь у правозахисному русі 60-х – 80-х років. ХПГ є членом Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ).

ХПГ одночасно веде роботу в трьох напрямках: допомога особам, чиї права порушені, громадські розслідування фактів порушення прав людини; правове просвітництво, пропаганда правозахисних ідей через публічні заходи і видавничу діяльність; аналіз стану з правами людини в Україні (насамперед політичними правами і громадянськими свободами).

 

З Днем Конституції України!

Інформація

Шановні авдіївці!

Вітаємо Вас із державним святом – Днем Конституції України!

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов'язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної та рівноправної зі світовою спільнотою.

Звісно, демократичний розвиток, як показує історичний досвід нашої держави, ніколи не був легким. І нині ми знов повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

Ми бажаємо кожному з нас терпіння та віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, такою, яку ми та весь світ буде вважати дійсно конституційно розвиненою, правовою європейською державою.

Від усього серця бажаємо Вам, шановні авдіївці, добробуту й затишку у ваших оселях, сімейного щастя й мирного неба над нашою славетною Батьківщиною!

Керівник військово – цивільної адміністрації м.Авдіївка, полковник П.В.Малихін

Міський голова Ю.О.Черкасов

 

28 червня 2016 - відзначення 20-ї річниці Конституції України

Інформація

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний закон держави  – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Ця подія стала важливим етапом на шляху конституційного процесу в Україні, який триває досі.

Конституцiя України 1996 р. зафiксувала основні позиції договору між державою та суспільством. В нiй є взаємопов’язані норми юридичного та полiтичного характеру, які регулюють найважливіші суспiльні вiдносини: забезпечення прав i свобод людини та подальшого розвитку держави. У цьому полягає соцiальна цiннiсть основного закону. Конституцiя України має найвищу юридичну силу і становить ядро нацiональної правової системи.

 

Міські заходи, присвячені Дню молоді та 20-й річниці Дня Конституції

Інформація
№ з/п
Назва заходу
Місце, дата проведення
Відповідальний
1
Проведення святкового заходу до 20-ї річниці прийняття Конституції
25.06.2016 о 16:00
Перехрестя вул. Незалежності та вул.Сапронова.
 
Відділ культури, ПКТіС ПАТ «АКХЗ»
2
Проведення загальноміської зарядки, присвяченої Дню молоді та Дню Конституції
26.06.2016 о 9:00
міський стадіон
Відділ у справах сім`ї, молоді та спорту
3
Проведення фінального матчу з футболу між командами міста, присвяченого Дню Конституції
28.06.2016 о 10:00
міський стадіон
Відділ у справах сім`ї, молоді та спорту, ДЮСШ
4
Проведення святкового концерту до 20-ї річниці прийняття Конституції.
28.06.2016 0 16:00
біля ЗОШ№6
Відділ культури, ПКТіС ПАТ «АКХЗ»
 
Підготовлено відділом з організаційної роботи та питань внутрішньої політики Авдіївської міської ради
 

Шановні суб’єкти господарювання!!

Інформація

Авдіївська міська рада нагадує Вам, що за порушення чинних нормативно-правових актів в Україні передбачаються штрафні санкції, а саме, за:

• торгівлю алкогольними напоями у магазинах на розлив;

• продаж спиртних і тютюнових виробів особам, що не досягли повноліття;

• торгівлю підакцизними товарами без ліцензії на їх продаж;

• здійснення підприємницької діяльності на земельній ділянці без оформлення відповідних документів, що встановлюють право;

• використання найманої праці робітників без офіційного працевлаштуваня;

• не виконання благоустрою прилеглої території.

Рекомендуємо Вам дотримуватися чинного законодавства, щоб уникнути штрафних санкцій.

 

Розпочинаємо рейди

Оперативні служби

До уваги мешканців міста! З початку року на території Донецької області загинуло на водних об'єктах міста 14 чоловік, з яких 2 дітей. Причинами загибелі стало порушення правил поведінки на воді.

Проаналізувавши даний факт і те, що територія м. Авдіївка, зокрема водні об'єкти для відпочинку знаходяться в районі проведення бойових дій, керуючись рішенням №2 міської комісії ТЕБ та НС Протоколу №1 від 18 травня 2016 року - щодо заборони вільного доступу людей для відпочинку на воді 15 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області було організовано рейд по водним об'єктам міста. До проведення рейду були залучені представники Авдіївського відділення Красноармійського відділу Національної поліції; представник відділу з питань НС, ЦЗ та ВО Авдіївської міської ради.

 

Шановні мешканці міста!

Інформація

17 та 18 червня поточного року у м. Ізмаїл Одеської області виникла надзвичайна ситуація, в результаті якої сталося отруєння та масова госпіталізація людей з симптомами кишкової інфекції. У теперішній час з'ясовуються причини спалаху епідемії та збудників інфекції.

З метою недопущення подібної ситуації нашому місті, просимо дотримуватися правил особистої безпеки та гігієни, зокрема, не вживати сиру водопровідну воду.

 

Інформаційний бюлетень

Інформація

За інформацією наглядової групи спільного центру з контролю та координації припинення вогню та лінії розмежування:

За добу з 00:00 19.06.2016 до 00:00 20.06.2016 були зафіксовані наступні факти обстрілів:

Всього зафіксовано 14 порушень режиму припинення вогню.

Застосовувалися міномети 82мм, 120мм, СЗ, РПГ, СПГ..

Основні напрямки: з н.п.Мінеральне по м.Авдіївка (4), з н.п.Яковлівка по позиціям у м.Авдіївка (4), з н.п. Каштанове по м.Авдіївка (1), з н.п.Яковлівка по шахті (3), з «Вольво-центра» по н.п.Пєскі (1), з аеропорту по н.п.Опитне (1)

 

Продуктові набори для жителів Авдіївки привіз фонд "Карітас"

Новини та події

Сьогодні при активному сприянні військово-цивільної адміністрації Авдіївки в наше місто була доставлена ​​перша партія продуктової допомоги від польського представництва Благодійного фонду "Карітас".

Всілякі каші, борошно, консерви, рослинне масло та інші продукти харчування - кожен набір важить близько 30 кілограмів - волонтери в супроводі представників військово-цивільної адміністрації і військовослужбовців групи CIMIC доставіли жителям вулиці Леваневського і постраждалим під час останнього обстрілу городянам з вулиці Перемоги.

 

Відділення ВД Фонду у м . Авдіївка повідомляє

Інформація ФССНВВ та ПЗ

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Авдіївка Донецької області повідомляє, що протягом ІІ кварталу 2016 року на особистий прийом начальника та заступника начальника відділення звернулося двадцять п'ять потерпілих з приводу медичного обслуговування:

- лікування за рахунок коштів відділення - 3 особи;

- забезпечення гігієнічними та лікарськими засобами – 2 особи;

- протезування – 1 особа;

- видано направлень на МСЕК – 8 осіб;

-санаторно-курортне лікування – 11 осіб.

За даними питаннями було надано роз'яснення та направлення на проходження медичного обслуговування, видані санаторно-курортні путівки для оздоровлення в санаторії міст Бердянськ та Трускавець.

Начальник відділення М.В. Немилостивий

 

До уваги мешканців міста!

Новини та події

В магазині «Куйбишевський» по вул.Соборна,32 працює банкомат «Приватбанку».

 

Східні вовки з міста Авдіївка

Відділ освіти

З 16 червня по 19 червня у м. Лиман с. Торське відбувся ІІ етап Всеукраїнської дитячо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), метою якої є - виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої і фізично розвинутої особистості.

Від міста Авдіївка була представлена команда «Східні вовки», у склад якої увійшли учениці ЗОШ № 2 Аліна Клопот та Ірина Чалая, а також учні ПТУ: Олексій Беспальчук, Іван Писаренко, Дмитро Строєв, Андрій Толстіков, Антон Черноморець, Олексій Коноваленко.

 

22 червня – День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні

Інформація

Вічна пам'ять полеглим на полі бою,

Честь і слава - живим героям!

Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до тебе спогади - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації.

22 червня 1941 року гітлерівські війська віроломно вторглися на територію СРСР, порушивши Договір про ненапад. Сто дев'яносто дивізій Німеччини та її союзників розгорнули бойові дії вздовж західного кордону колишнього Радянського Союзу - від Баренцевого до Чорного моря. О четвертій годині ранку німецька авіація скидала бомби на Київ та інші міста України. Наші війська чинили героїчний опір. Мужньо тримали оборону захисники Брестської фортеці, Києва, Одеси, Севастополя, Ленінграда, Москви та інших міст, воїни військових округів.

 

Список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах

Громадська рада

Мосін Дмитро Олександрович – представник ГО «Співдружність громадян «Рідне місто».

Відмовлено в участі в установчих зборах у зв'язку з ненаданням до заяви наступних документів:

 

Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах

Громадська рада

1. Бистрицька Людмила Вікторівна, ГО «Розвиток демократії та жіночих ініціатив «ДІЯ»;

2. Божко Наталія Петрівна, Первинна профспілкова організація ПАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій»;

3. Дорошенко Світлана Миколаївна, Первинна організація профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України ПАТ «Авдіївський коксохімічний завод»;

4. Жилава Надія Євгенівна, ГО «Спеціальна комісія по нагляду за виконанням законодавств України стосовно боротьби з організованою злочинністю та корупцією»;

 

До уваги інститутів громадянського суспільства міста Авдіївки!

Громадська рада

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при Авдіївській міській раді планується провести:

24 червня 2016 року о 10.00

в актовому залі Авдіївської міської ради.

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано кількісний склад громадської ради при Авдіївській міській раді.

Сподіваємося на Вашу активну участь та конструктивну співпрацю!

 

Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

Інформація

21 червня 2016 року

За період з 13.06.2016 по 17.06.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 1670,7 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 563,6 тис.грн., місцевих податків та зборів – 43,7 тис.грн., субвенцій з обласного бюджету на оплату житлово – комунальних послуг інвалідам по зору – 1,3 тис. грн., з Ясинуватського району на обслуговування мешканців Ясинуватського району – 55,0 тис.грн., трансфертів з державного бюджету на утримання закладів охорони здоров'я – 987,3 тис. грн.

 

Вакансії

Вакансії

Авдіївська міська рада повідомляє про конкурс

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління з житлово-комунальних питань та екології Авдіївської міської ради

Основні вимоги до кандидатів:

Освіта повна вища відповідного професійного спрямування з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за спеціальністю на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менш 1 року або стаж роботи за спеціальністю в інших сферах управління не менш 3-х років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління.

- знання ПК;

- знання державної мови.

 
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter