Главная страница   
Інформація КП "СЄЗ" про проведені роботи з 23.05.2016 по 27.05.2016

Новини та події

В період з 23.05.2016 – 27.05.2016  КП «СЄЗ» були проведені наступні роботи:

 

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Новини та події

Авдіївський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді оголошує конкурсна заміщення вакантної посади головного спеціаліста, головного бухгалтера центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Основні вимоги до кандидатів:

Освіта повна вища за спеціальністю бухгалтер, бухгалтерський облік. Стаж роботи за спеціальністю не менш 3-х років

- знання ПК;

- знання державної мови.

Документи ухвалюються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Авдіївка, вул. Молодіжна, 7, 3-й поверх, за телефоном (095) 68-77-111.

 

Шановні суб'єкти торговельної діяльності!

Інформація

Авдїівська міська рада нагадує та зобов'язує дотримуватися певних умов і правил зберіганні швидкопсувних продуктів. До швидкопсувних продуктів відносяться м'ясо і м'ясопродукти, риба і рибопродукти, птах, ікра, сири, яйця, харчові жири, фрукти, ягоди, зелень.

Швидкопсувні продукти тваринного і рослинного походження містять у своєму складі багато вологи, що створює сприятливі умови для життєдіяльності мікроорганізмів і активації ферментів, що призводять до швидкого псування продуктів. Вживання людьми неякісного товару може привести до порушення здоров'я.

 

Розпочато збір заявок на фінансування проектів

Інформація

За інформацією Посольства України в Італійській Республіці, офісом Центральноєвропейської ініціативи (ЦЕІ) при Європейському банку реконструкції та розвитку розпочато збір заявок на фінансування проектів у рамках Програми ЦЕІ з передачі ноу-хау (Know-how ExchangeProgramme) на 2016 рік.

Згадана Програма діє з 2004 року з метою сприяння обміну ноу-хау та поширення найкращих практик, зокрема, у контексті міжрегіонального співробітництва, від країн ЄС – членів ЦЕІ іншим країнам-членам ініціативи.

Загальний обсяг фінансування КЕР-Італія на 2016 рік, який повністю забезпечується Урядом Італії, становить 200 тис. євро. Фінансування за Програмою КЕР не може перевищувати 50% суми окремого проекту і становити більше 40 тис. євро.

Кінцева дата подачі заявок – 27 червня 2016 року.

Детальну інформацію щодо умов надання фінансування, збору заявок, вимог до їх оформлення тощо можна знайти за посиланням:

http://www.cei.int/KEP?tab=2

 

До уваги мешканців міста!

Інформація

У відповідь на клопотання Авдіївської міської ради керівництво ПАТ «Укрзалізниця» віднайшло можливість з 01.06.2016 призначити додатково дві пари приміських поїздів.

Розклад руху приміських поїздів з 01.06.2016:

Чаплино-Авдіївка
Авдіївка - Чаплино
6:09
6:25
8:19
8:35
15:08
17:10
18:30
20:10
 

Гуманитарная помощь

Новини та події

27 и 28 мая в здании дворца культуры АКХЗ будет проходить выдача продуктовых наборов. Планируется раздать 1,5 тысячи взрослых, а также детских гумпакетов.

Представители Штаба в Авдеевке обращают внимание жителей, что помощь смогут получить только те, кто обращался за ней с января по март. Горожане, которые получали наборы в апреле, претендовать на продуктовый набор не смогут.

Напомним, что наборы от Гуманитарного штаба Ахметова предназначены для следующих категорий жителей:

 

Оголошується конкурс

Новини та події

Міністерством юстиції України оголошується конкурс з відбору кандидатів на посади керівників правової допомоги, що утворюються на виконання п.5 постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 року №99 "Про реформування теріторіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги".

Завантажити.

 

Щодо забезпечення обліку природного газу у населення

Інформація

Лист Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Щодо забезпечення обліку природного газу у населення».

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Інформація УПСЗН

Управління праці та соціального захисту населення Авдіївської міської ради інформує, що заборгованості по соціальним виплатам не має крім виплат матерям-одиначкам. Зазначеній категорії виплачено 80 відсотків від нарахованої суми через неповне фінансування з державного бюджету. Питання стосовно цих виплат знаходиться на контролі в Департаменті соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації та УПСЗН Авдіївської міської ради.

 

Авдіївка. Перспективи розвитку!

Інформація

Шановні мешканці міста Авдіївка!

25.05.2016 року в актовому залі Авдіївської міської ради відбулась зустріч  бізнесу, влади та небайдужих  мешканців міста, на тему: «Авдіївка. Перспективи розвитку!».  В ході обговорення  проблемних питань вирішили оновити  Стратегічний план  сталого розвитку міста Авдіївка до 2020 року на основі пропозицій громади міста та представників малого бізнесу.

Гострим постало питання  оновлення Генерального Плану міста, де мешканці можуть висловити свої  вподобання, переваги  щодо зовнішнього, архітектурного вигляду  фасадів будинків, торгових об’єктів, дитячих майданчиків, зупинок, та міста вцілому.

Тому, Авдіївська міська рада звертається до Вас з пропозицією детального вивчення Стратегії сталого розвитку міста Авдіївка до 2020 року, яка затверджена рішенням Авдіївської міської ради від 03.10.2013 року № 6/47-1362, та подальшого внесення корегувань.

 

Объявление

Відділ освіти

Дом детского и юношеского творчества проводит дополнительный набор детей в лагерь с дневным пребыванием «Антошка» для детей льготных категорий: дети – сироты, дети под опекой, дети из многодетных, малобеспеченых семей, дети переселенцы, дети, находящиеся на диспансерном учете, а так же, одаренные дети – победители Международных, Всеукраинских, областных конкурсов, олимпиад.

Лагерь будет работать на базе ОШ № 7, с 01.06.2016 – 1 смена.

Время работы: 8.00 – 14.00

Питание двухразовое, бесплатное.

Прием заявлений продолжается до 30.05.2016.

По адресу: ул. Королева, д. 2 (д/с «Радость»).

Телефон для справок:

Директор Дома детского и юношеского творчества – Смоленская Людмила Евгеньевна

050-80-48-323

 

Інформаційний бюлетень

Інформація

За інформацією наглядової групи спільного центру з контролю та координації припинення вогню та лінії розмежування:

За добу з 00:00 22.05.2016 до 00:00 23.05.2016 були зафіксовані наступні факти обстрілів:

Всього зафіксовано 25 порушень режиму припинення вогню.

Застосовувалися стрілкова зброя, АГС, РПГ(гранатомети)(17 разів), міномети 82 мм(13разів), 120мм(5 разів)

Основні напрямки: з н.п.Мінеральне по старій Авдіївці(9), з н.п.Яковлівка по позиціям у старій Авдіївці (12), з н.п.Спартак по шахті (2), з н.п.Жданово по позиціям у старій Авдіївці(1), з аеропорту по «мурашнику»(1), з аеропорту по н.п.Опитне(1).

 

Тиждень безпеки дорожнього руху в навчальних закладах міста

Відділ освіти

«Дотримання правил дорожнього руху - запорука життя» під таким гаслом з 16 травня по 22 травня пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху в усіх навчальних закладах міста. Мета цих заходів було проведення профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму.

Протягом тижня у всіх школах міста проходили різні заходи щодо безпеки на дорозі. Класні керівники провели виховні години на тему: «Вчи, знай і виконуй ПДР», «Дорожні знаки – азбука для водіїв і пішоходів». Було організовано виставку малюнків «Безпека на вулиці».

 

Річний план закупівель на 2016 рік КП "СЄЗ"

Конкурси та тендери

Річний план закупівель на 2016 рік комунального підприємства "Служба єдиного замовника" Авдіївської міської ради

 

Вакансія

Вакансії

Авдіївська міська рада повідомляє про конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Авдіївської міської ради

Основні вимоги до кандидатів:

Освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за спеціальністю на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за спеціальністю в інших сферах управління не менше 3-х років. Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління.

- знання ПК;

- знання державної мови.

Документи ухвалюються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Авдіївка, вул. Молодіжна, 5, 1-й поверх, за телефоном 3-29-62.

 

Методичне об′єднання

Відділ освіти

У дошкільному навчальному закладі № 10 «Оленка» було проведено методичне об′єднання з еколого-валеологічного напрямку.

На цьому заході були присутні педагогічні працівники дошкільних закладів міста. Вихователі обговорювали методи та прийоми роботи з дітьми щодо ознайомлення з рослинами рідного краю, їх властивостями. Усі присутні отримали практичні вміння роботи з дітьми.

Педагоги поповнили свої знання про лікарські рослини нашого краю та їх особливості.

 

Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

Інформація

23 травня 2016 року

За період з 16.05.2016 по 20.05.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 1599,9 тис. грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб - 1342,1 тис.грн., місцевих податків та зборів – 59,6 тис.грн., субвенцій з обласного бюджету на оплату житлово – комунальних послуг інвалідам по зору – 8,0 тис. грн., з Ясинуватського району на обслуговування мешканців Ясинуватського району – 60,0 тис.грн., трансфертів з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг – 99,7 тис. грн.

 

«Чисте довкілля»

Профтех училище

Навесні, щорічно учні та працівники Авдіївського професійно-технічного училища традиційно наводять та підтримують порядок на території училища та на прилеглої до нього території. Не винятком став і 2016 рік. Згідно розпорядження міського голови з 21 березня по 21 травня 2016 року в місті Авдіївка було оголошено двомісячник, який був приурочений до Дня навколишнього середовища. Наше училище активно прийняло участь у цьому двомісячнику.

Дружня команда АПТУ «озброївшись» віниками, лопатами та пакетами для сміття відправились наводити чистоту. Перший суботник був проведений у березні 2016 р.

 

Спортивне свято «Звитяга» об’єднало учнів профтехучилища та військовослужбовців

Профтех училище

На базі спортивної зали Авдіївського ПТУ відбулося спортивне свято «Звитяга», метою якого було виховання в юнацтва і молоді національної свідомості, громадської позиції, патріотизму; підготовка молоді до служби у Збройних Силах України; виховання морально-вольових якостей, почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.

В спортивному святі взяли участь військові, які у теперішній час перебувають у м. Авдіївка і учні Авдіївського ПТУ.

 

Благоустрій міста

Інформація

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 17.02.2016 № 105, розпорядження міського голови від 12.03.2016 № 93 «Про проведення двомісячника з благоустрою та Дня довкілля в місті Авдіївка» з 21.03.2016 по 21.05.2016 проходили заходи з благоустрою міста.

За період з 21.03.2016 по 21.05.2016 року в заходах з прибирання власних та прилеглих територій та проведення Дня довкілля взяли участь:

 
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter