Меню сайта   
Освіта

Поспішайте робити добро!

Відділ освіти

У навчальних закладах нашого міста 3 грудня пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідів. Метою проведення цих заходів було інформування учнів про моральні цінності, виховання толерантності, милосердя, співчуття, формування свідомого ставлення до людських чеснот, показ величі та краси добра.

У загальноосвітніх школах серед учнів молодших класів, пройшли конкурси малюнків, на яких учні відобразили своє бачення світу добра, допомогу близьким людям. Педагоги провели класні години, направлені на виховання справжніх людських почуттів, вміння творити добро для інших, сприяння участі у благодійній діяльності. Старшокласники організували у школах виступи агітбригад під гаслом «Подаруй посмішку другу!» та розповідали молодшим учням про толерантне ставлення до інших.

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом у навчальних закладах міста

Відділ освіти

1 грудня у загальноосвітніх школах нашого міста пройшли заходи присвяченіВсесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Заходи були спрямовані на поглиблення знань учнів про хворобу, формування вміння розрізняти поняття ВІЛ та СНІД, запобігати ситуації потрапляння ВІЛ до організму, виховання бережливого ставлення до власного здоров'я.

У навчальних закладах пройшли класні години, круглі столи, конкурси плакатів та малюнків «Ми за здорове життя!». Класні керівники провели опитування «Що я знаю про СНІД?». Учні старших класів переглянули навчальний фільм, організували виступи агітбригад. Учням були роздані буклети під гаслом «Не дай СНІДу шанс».

 

Відзначення заходів, присвячених пам'яті жертв Голодоморів у загальноосвітніх закладах нашого міста

Відділ освіти

Останній тиждень листопада у загальноосвітніх школах нашого міста був присвячений заходам з відзначення пам'яті жертв Голодоморів.

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу, класні керівники навчальних закладів провели уроки пам'яті, в бібліотеках пройшли літературні години. У школах були організовані конкурси малюнків «Доки пам'ятаємо - живемо», переможці яких були відзначені подарунками на міському заході «Чорна сповідь моєї Вітчизни».

Педагогічні працівники міста 28 листопада взяли участь у траурному заході та покладанні квітів біля меморіалу пам'яті жертв Голодоморів.

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади у навчальних закладах м.Авдіївка

Відділ освіти

Продовжується проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у загальноосвітніх школах міста.

Олімпіада з української мови та літератури була проведена 28 листопада, в якій взяли участь 19 учнів 7-11 класів. Для участі в обласному етапі було направлено роботи, які набрали максимальну кількість балів: Скрибунової Інни (ЗОШ № 2), Каралкіної Ганни (ЗОШ № 7).

Олімпіади з астрономії та інформатики були проведені 29 листопада. Участь в олімпіаді з астрономії взяли 3 учні 11 класів, в олімпіаді з інформатики взяли участь 3 дітей 9-10 класів.

За інформацією відділу освіти

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади у навчальних закладах м.Авдіївка

Відділ освіти

У загальноосвітніх школах міста Авдіївка продовжується проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів.

Олімпіади з біології та інформаційних технологій були проведен і 21 листопада. В олімпіаді з біології взяли участь 16 учнів 8-11 класів. Для участі в обласному етапі було направлено роботи, які набрали максимальну кількість балів: Скрибунової Ірини (ЗОШ № 2), Хавікова Микити (ЗОШ № 4). Інформаційні технології представили 7 учнів 8-11 класів. Роботи Горбачевського Назара (ЗОШ № 7), Коростильова Олександра (ЗОШ № 6), Юдіна Ярослава (ЗОШ № 6) направлено для участі в обласному етапі.

 

Щасливе повернення додому

Відділ освіти

25 листопада 60 учнів загальноосвітніх шкіл нашого міста повернулися з пластового табору «Свято кожного дня»м. Тернопіль. З перших хвилин зустрічі на обличчях дітей була радість від того, що вони повернулися додому, а потім діти ділилися із супроводжуючими своїми враженнями від побаченого за весь час, який відпочивали у таборі.

Діти розповіли, що відвідали обласну державну адміністрацію Тернопільської області, замок у Збаражі та озеро в центріміста Тернопіль, взяли участь у рицарському турнірі, відвідали палац культури на ім'я Леся Курбаса, в якому пройшов концерт групи «KOZAKSISTEM». Та й взагалі розповіли, що отримали стільки вражень та позитивних емоцій, яких їмтак довго не вистачало.

 

Психологічна робота з дошкільнятами

Відділ освіти

19 листопада у дошкільних навчальних закладах нашого міста з дітьми працювали психологи з Гуманітарного штабу Ріната Ахметова «Допоможемо».

У дошкільних навчальних закладах «Дзвіночок», «Теремок», «Чебурашка» психологи штабу проводили заняття з дітьми, направлені на покращення емоційного стану, зняття тривоги, а також вчили дітей вербалізації своїх почуттів та хвилювань. Робота була направлена не тільки на покращення емоційного стану маленьких вихованців, а й на розвиток творчих здібностей: діти малювали, розфарбовували, розповідали, грали усюжетно-рольові ігри.

Заняття для маленьких вихованців були дуже цікавими, різноманітними.Діти розкрились та із захопленням виконували завдання.

 

Відпочиваємо та святкуємо

Відділ освіти

Майже два тижні відпочивають учні загальноосвітніх шкіл міста у таборі «Свято кожен день» під містом Тернопіль. Кожного дня для дітей організовуються та проводяться національні свята, під час яких учні вивчають звичаї, танці та ігри українського народу.

Починаючи з 16 листопада діти відвідали обласну державну адміністрацію Тернопільської області, замок у Збаражі та озеро в центрі міста Тернопіль. Також діти взяли участь у рицарському турнірі, навчилися танцювати польку, робити ляльку-мотанку та відсвяткували такі свята, як Великдень та Івана Купала, познайомились з традиціями шлюбу. А у четвер до табору приїздили представники загальноосвітніх шкіл міста Тернопіль, які привезли солодощі для дітей та виявили бажання співпрацювати з нашими школами.

 

Лекція штаба АТО у загальноосвітніх школах

Відділ освіти

18 листопада у загальноосвітніх школах нашого міста пройшли зустрічі представників штаба АТО з учасниками навчально-виховного процесу.

З учнями 7-9 класів військові провели лекції, презентації з протимінної безпеки, під час якої учні ознайомились з вибухонебезпечними предметами та отримали інструкції з правил поводження у випадках небезпеки.

Наприкінці заходу всім присутнім були надані листівки, які допоможуть учням запам'ятати дуже важливі речі.

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади у навчальних закладах м.Авдіївка

Відділ освіти

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році» у навчальних закладах міста Авдіївка у жовтні 2015 року загальноосвітніми школами міста проведено І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

З 14 листопаду проводиться ІІ етап олімпіад, який завершиться 20 грудня 2015 року. Учнівські олімпіади проводяться з таких навчальних предметів: української мови та літератури, російської мови та літератури, історії, основ правознавства, англійської мови, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики, основ економіки, трудового навчання, інформаційних технологій, зарубіжної літератури.

 

Навчання працівників служб міста в рамках проекту «Вчусь рятувати життя»

Відділ освіти

У загальноосвітній школі I-III ступенів № 6 з метою всебічної обізнаності та взаємодопомоги,Всеукраїнським об'єднанням «Патріот» в рамках проекту «Вчусь рятувати життя» 17 листопада пройшло навчання з домедичної допомоги для вихователів дитячих садків, медичних працівників шкіл і дошкільних навчальних закладів. Під час заняття інструктори розповіли та продемонстрували, як необхідно надавати домедичну допомогу в умовах надзвичайного стану та в умовах збройних конфліктів. В кінці навчання учасники заходу мали змогу закріпити отриманні знання на практиці.

Навчання за проектом продовжиться 18 листопада для представників пожежно-рятувального загону м. Авдіївки, соціальних працівників, педагогічного колективу музичної школи, працівників притулку, а 19 та 20 листопада такі заходи будуть проведені для учнівських і педагогічних колективівусіх шкіл міста.

Проведення даних заходів спрямовано на об'єднання зусиль по збереженню життя мешканців прифронтової території.

 

Відпочинок учнів у пластовому таборі «Свято кожен день»

Відділ освіти

Вже тиждень відпочивають учні наших шкіл у пластовому таборі «Свято кожен день» під Тернополем. Кожен день у таборі це свято, на якому діти вчаться чомусь новому: грають в різні ігри, приймають участь в майстернях. Минулі вихідні теж пройшли цікаво.

У суботу протягом дня пройшла тернова гра, в якій діти виконували завдання на різних станціях. Також в цей день до табору приїздили гості – представники військово-патріотичного вишкілу «Патріот». Вони привезли дітям різні речи та подарували 13 курток самим молодшим школярам. Суботній вечір закінчився проведенням дискотеки.

У неділю відбулася поїздка до міста Тернопіль, де діти відвідали палац культури на ім'я Леся Курбаса, в якому пройшов концерт групи «KOZAK SISTEM». Група подарувала нашим дітям 6 дисків, які будуть розіграні на конкурсах протягом наступного тижня.

 
sep2013-vo-chernibl01.jpg
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter