Главная страница Образование
Меню сайта


   
Образование

Ми - козацького роду діти

Школа №6

В Авдіївській ЗОШ № 6 відбувся захід «Ми - козацького роду діти», присвячений святу Покрова Пресвятої Богородиці і п'ятій річниці юнацької козацької організації Авдіївського осередку.

Почесними гостями на святі були: отаман В.О. Плешков, настоятель храму Св. Рівноапостольної Марії Магдалини, протоієрей Андрій, методисти міського відділу освіти, вчителі, учні і батьки.

 

Гордість Донеччини – надія України

Отдел образования

Найбільшу цінність у сучасному суспільстві становлять освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі та професійні можливості, інтелектуальні і лідерські здібності. Саме вони є головним рушієм прогресу у всіх сферах діяльності суспільства і держави.

Одним із пріоритетних напрямків роботи державної влади в Україні є постійна підтримка обдарованої молоді – потужного потенціалу творення майбутнього України.

 

Засідання методичної майстерні

Школа №1

Знову осінь. Жовтень місяць сипле листя золоте. Саме в такий теплий привітний осінній день (17 жовтня) школа № 1 запросила гостей. Цікаві уроки, козацькі веселі розваги, творча майстерня з виготовлення оберегів занурила всіх у вирі знань.

 

День українського козацтва в нашому місті

Отдел образования

11 жовтня, напередодні Дня українського козацтва, в місті Авдіївка у дитячому дошкільному закладі № 10 «Алёнка» було проведено спортивно-патріотичне свято «Козацькому роду нема переводу». Під час свята діти приймали участь в іграх-змаганнях, виконували українські пісні та танці, слухали цікаві розповіді про видатних козаків. Цього ж дня відбувся і міський етап фестивалю «Козацький гарт», серед учнів семи загальноосвітніх шкіл. У змаганнях взяли участь 98 учнів. Юні козачата змагались у знаннях з історії та традицій українського народу, доводили справжню мужність, силу, спритність та витривалість у спортивних змаганнях фестивалю.

 

25-летний юбилей ОШ № 7

Школа №7

4 октября Авдеевская общеобразовательная школа № 7 отметила свой 25-летний юбилей.

На День рождения родной школы собрались выпускники, учащиеся школы, учителя-ветераны, педагогический коллектив и почетные гости – верные друзья школы:

городской голова - Черкасов Юрий Александрович,

секретарь Авдеевского городского совета - Сабадаш Артем Викторович,

заместитель городского головы - Опекунская Татьяна Евгеньевна,

 

Реалізація задач відділу освіти в межах Стратегічного плану сталого розвитку м.Авдіївки до 2020 року

Отдел образования

В рамках реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, за підтримки Групи Метінвест на розширеному засіданні робочої групи була розглянута Стратегія розвитку м.Авдіївки до 2020 року.

Від закладів освіти в підсумковий варіант Стратегії розвитку міста увійшли наступні питання:

- проведення теплової санації будівель закладів освіти міста;

- впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес;

- відновлення зовнішнього освітлення на територіях закладів освіти міста;

- встановлення АПС, обробка вогнезахисним розчином дерев'яних конструкцій горищних приміщень закладів освіти міста;

- вирубування аварійних дерев, проведення озеленення території закладів освіти міста.

Реалізація даних питань дозволить покращити матеріально-технічні бази міських закладів освіти, оптимізувати начальний процес та забезпечити безпеку та комфортне навчання школярів у м.Авдіївка.

Відділ освіти

 

Тиждень європейських мов

Школа №5

З 23 по 27 вересня 2013 року в Авдіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 проходив Тиждень європейських мов.

Велику зацікавленість учнів викликав інформаційний стенд «Для чего нам нужен Европейский день языков ?».

Учні 9-го класу провели бліц-вікторину з країнознавства.

 

День учителя в нашем городе

Отдел образования

Учитель... Мы часто произносим это слово, но не задумываемся, какую огромную роль играет в нашей жизни Учитель. Трудно представить, сколько сил, труда, терпения и любви учителя вкладывают в каждого из своих учеников, чтобы они выросли из маленьких девчонок и мальчишек в успешных, счастливых людей. Изо дня в день, из года в год учитель отдает себя детям. Недаром говорят, что школа – второй дом, а учитель – вторая мама. Как писатель живет в своих произведениях, а художник в картинах, так и учитель живет в мыслях, поступках и делах своих учеников.

 

День учителя в ДДЮТ

Отдел образования

С целью социальной защиты пенсионеров и ветеранов, во исполнение социальных инициатив Президента 2 октября в Доме детского и юношеского творчества состоялся традиционный праздник в честь Дня учителя для ветеранов педагогического труда. Воспитанники ДДЮТ ждали гостей, готовили концертную программу, многие ребята пришли с цветами.

 

Дитячі заклади відзначили День дошкілля

Отдел образования

27 вересня 2013 року Україна відзначала День дошкілля.

Протягом тижня з 23 по 27 вересня у дитячих закладах міста пройшов тиждень дошкільної освіти. Вихователі підготували і провели для малечі цікаві заняття в групах, спортивні змагання, конкурси, виставки. А діти, в свою чергу, порадували улюблених вихователів віршами, піснями, малюнками.

 

Семінар напередодні Дня дошкілля

Отдел образования

26 вересня, напередодні професійного свята робітників дошкільної освіти, в актовій залі відділу освіти Авдіївської міської ради відбувся семінар на тему «Розвиток дошкільної освіти міста шляхом підвищення професійної компетентності та майстерності педагогічних працівників». У заході взяли участь методисти науково-методичного центру, вихователі та методисти дошкільних навчальних закладів.

 

Розвиток дошкільної освіти в м.Авдіївка в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України

Отдел образования

Першочергове завдання держави з розвитку дошкільної освіти включає в себе забезпечення доступу до якісної дошкільної освіти кожній дитині.

У нашому місті працює 7 дошкільних навчальних закладів комунальної власності, у яких з 1 вересня виховується 1275 дітей віком від 2 до 6 (7) років.

У зв'язку із збільшенням дитячого населення кожного року у дошкільних закладах міста відкриваються додаткові групи. З 2004 року в місті було відкрито 13 груп.

 
july2009_0016.jpg
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter