Меню сайта   
Освіта

Зустріч учнів загальноосвітніх шкіл міста з представником кримінальної міліції

Відділ освіти

З метою правового виховання учнівв усіх загальноосвітніх школах міста протягом вересня-жовтняпройшли зустрічі з представником кримінальної міліції. Під час зустрічей були проведені бесіди з питань безпечного поводження з вибухонебезчними пристроями, поведінки учнів у школі та громадських місцях. Також учнівські колективи шкіл міста булиознайомлені зі статтями Кримінального кодексу з питань кримінальної відповідальності неповнолітніх таїх батьків. Наприкінці зустрічі з учнями, які схильні до правопорушень були проведені індивідуальні бесіди.

 

Відео до Дня вчителя

Відділ освіти

 

День Вчителя у нашому місті

Відділ освіти

У минулому році День Вчителя у місті Авдіївка не відзначався, бо події, які в ньому відбувалися, не давали змоги цього зробити. Тому цього року це свято чекали з великим нетерпінням більше 140 педагогів та 85 вихователів міста.

1 жовтня 2015 року в актовій залі Авдіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 пройшов урочистий концерт, присвячений Дню Вчителя. На свято були запрошені педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів міста, шановні гості: міський голова Юрій Черкасов, генеральний директор ПАТ «АКХЗ» Муса Магомедов, секретар Авдіївської міської ради Артем Сабадаш, заступник міського голови та начальник фінансового управління Тетяна Опекунська,менеджер з регіонального розвитку групи «Метінвест» Оксана Трегубчук, начальник відділу капітального будівництва ПАТ «АКХЗ» Валерій Попов.

 

Оздоровлення дітей із прифронтового міста Авдіївки

Відділ освіти

27 вересня 20 дітей із нашого міста відправились на оздоровлення до Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» у м. Одеса, з метою фізичної та психологічної реабілітації дітей, які постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході країни.Такий відпочинок для наших дітей став можливим завдяки підтримки Міністерства освіти і науки України, громадської організації «Ініціатива Є+», Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія», Міжнародного благодійного фонду «Нове покоління», проекту Help Us Help The Children та посольства Чеської Республіки в Україні, які організували оздоровлення дітей із прифронтових територій.

 

Співробітництво загальноосвітніх шкіл зі службами міста

Відділ освіти

З 7 по 9 вересня в усіх школах міста пройшов цикл бесід з протимінної безпеки, правил поведінки учнів під час бойових дій, правил поведінки учнів при виявленні вибухово–небезпечних предметів за участю робітників міліції, працівників державного пожежно-рятувального загону та воєнно-цивільного співробітництва. Учні із захопленням слухали виступи гостей, розглядали військові приладдя.

Після бесіди, учнів очікувала несподіванка - рятувальники ознайомили дітвору з обладнанням пожежного автомобіля.

 

Вшанування ветеранів міста до Дня визволення Донбасу

Відділ освіти

У загальноосвітніх школах нашого міста протягом тижня проходили заходи, присвячені річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

З метою патріотичного виховання підростаючого покоління, учні загальноосвітніх шкіл привітали ветеранів, відвідавши їх зі своїми вчителями. Також у школах були проведені класні години, виставки малюнків, уроки історії рідного краю, оформлені виставки літератури у шкільних бібліотеках.

Учні та педагоги прийняли участь у покладанні квітів до пам'ятників загиблим воїнам.

 

Реалії нового 2015-2016 навчального року

Відділ освіти

На старті новий навчальний рік, і як завжди до нього готувалися всі навчальні заклади міста, але війна внесла свої корективи у життя нашого міста.

За оперативною інформацією керівників навчальних закладів на 01.08.2015 року до навчання 1 вересня готові були приступити 800 школярів, а вже станом на 25.08.2015 - 673 учня, із них 86 першокласників. Аналізуючи ситуацію, яка складається у місті після кожного обстрілу, кількість дітей шкільного і дошкільного віку зменшується, діти виїжджають із міста. Враховуючи вищезазначене відділом освіти проводиться підготовча робота по призупиненню діяльності загальноосвітніх шкіл № 2, 3,5 у зв'язку з малою чисельністю учнів. Так було прийнято рішення, щоб учнів та педагогічний колектив ЗОШ № 5 перевести до ЗОШ № 6, так як дана школа має такий же україномовний статус як і ЗОШ № 5. Учителів та учнів ЗОШ № 2 перевести до ЗОШ № 7. Учнів ЗОШ № 3 перевести до ЗОШ № 1, так як мікрорайони цих шкіл знаходяться поруч, а весь педагогічний склад в основному перевести до ЗОШ № 1 та частково до ЗОШ № 4. Всіх педагогів, які будуть переведені до інших навчальних закладів забезпечать навчальним навантаженням.

 

24-та річниця незалежності України у школах нашого міста

Відділ освіти

У загальноосвітніх навчальних закладах міста до 24-ої річниці незалежності Українибули проведені певні заходи.

21 серпня в загальноосвітніх школах міста пройшли наради при директорі, на яких викладачі обговорювали процес становлення української державності. У шкільних бібліотеках навчальних закладів були оформлені тематичні виставки літератури, присвячені історії українського державотворення. Педагогічний колектив будинку дитячої та юнацької творчості організував виставку дитячих малюнків «Моя країна Україна», яка була представлена на міському заході присвяченому Дню Незалежності.

 

Зустріч представників обласної кримінальної міліції у справах неповнолітніх дітей з керівниками навчальних закладів міста

Відділ освіти

З метою обговорення та вирішення питань безпеки при організації навчально-виховного процесу в 2015-2016 н.р. 7 серпня в залі виконкому Авдіївської міської ради відбулася зустріч з представниками обласної кримінальної міліції у справах неповнолітніх дітей ГУМВС в Донецькій області та керівниками навчальних закладів міста. Гостей зустрічав міський голова Юрій Черкасов, який розповів про ситуацію, що склалась у місті, проблеми та шляхи їх вирішення.

 

Подготовка к новому 2015-2016 учебному году

Відділ освіти

Несмотря на нестабильную и сложную ситуацию, которая складывается в нашем городе на сегодняшний день во всех учреждениях образования проходит подготовка к новому учебному году, а также проводятся восстановительные работы на повреждённых объектах учреждений образования.

За средства местного бюджета для всех дошкольных учреждений и общеобразовательных школ приобретено стекло для восстановления повреждённых оконных блоков (в учреждениях образования проводится замена стёкол). В детское дошкольное учреждение № 3 «Чебурашка» приобретены стеклопакеты для замены повреждённых, а также закуплен шифер для частичного ремонта кровли. За средства местного бюджета проведен текущий ремонт кровли ОШ № 6. Подготовлена документация по капитальному ремонту кровли школы № 7. Подготовлена проектно-сметная документация по ремонту отопительных систем в ОШ № 2,5. Приобретены материалы для ремонта отопительной системы Дома детского и юношеского творчества и начаты работы по ремонту системы.

 

Річний план закупівель зі змінами на 2015 рік Відділу освіти Авдіївської міської ради

Госзакупки

Річний план закупівель зі змінами на 2015 рік Відділу освіти Авдіївської міської ради

 

Медалисты нашего города

Відділ освіти

Который год подряд 4 июня 2015 года в зале заседаний Авдеевского городского совета, проходит торжественная церемония вручения золотых и серебряных медалей. Традиционно на церемонии вручения присутствовали почётные гости: городской голова Юрий Черкасов, генеральный директор ПАО «АКХЗ» Муса Магомедов, руководитель военно-гражданской администрации г. Авдеевки Павел Малыхин, секретарь Авдеевского городского совета Артём Сабадаш, заместитель городского головы и начальник финансового управления Татьяна Опекунская, менеджер по региональному развитию ПАО «АКХЗ» Оксана Трегубчук, а также директора, педагоги школ и родители медалистов.

 
july2009_0112.jpg
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter