Меню сайта   
Освіта

Лекція штаба АТО у загальноосвітніх школах

Відділ освіти

18 листопада у загальноосвітніх школах нашого міста пройшли зустрічі представників штаба АТО з учасниками навчально-виховного процесу.

З учнями 7-9 класів військові провели лекції, презентації з протимінної безпеки, під час якої учні ознайомились з вибухонебезпечними предметами та отримали інструкції з правил поводження у випадках небезпеки.

Наприкінці заходу всім присутнім були надані листівки, які допоможуть учням запам'ятати дуже важливі речі.

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади у навчальних закладах м.Авдіївка

Відділ освіти

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році» у навчальних закладах міста Авдіївка у жовтні 2015 року загальноосвітніми школами міста проведено І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

З 14 листопаду проводиться ІІ етап олімпіад, який завершиться 20 грудня 2015 року. Учнівські олімпіади проводяться з таких навчальних предметів: української мови та літератури, російської мови та літератури, історії, основ правознавства, англійської мови, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики, основ економіки, трудового навчання, інформаційних технологій, зарубіжної літератури.

 

Навчання працівників служб міста в рамках проекту «Вчусь рятувати життя»

Відділ освіти

У загальноосвітній школі I-III ступенів № 6 з метою всебічної обізнаності та взаємодопомоги,Всеукраїнським об'єднанням «Патріот» в рамках проекту «Вчусь рятувати життя» 17 листопада пройшло навчання з домедичної допомоги для вихователів дитячих садків, медичних працівників шкіл і дошкільних навчальних закладів. Під час заняття інструктори розповіли та продемонстрували, як необхідно надавати домедичну допомогу в умовах надзвичайного стану та в умовах збройних конфліктів. В кінці навчання учасники заходу мали змогу закріпити отриманні знання на практиці.

Навчання за проектом продовжиться 18 листопада для представників пожежно-рятувального загону м. Авдіївки, соціальних працівників, педагогічного колективу музичної школи, працівників притулку, а 19 та 20 листопада такі заходи будуть проведені для учнівських і педагогічних колективівусіх шкіл міста.

Проведення даних заходів спрямовано на об'єднання зусиль по збереженню життя мешканців прифронтової території.

 

Відпочинок учнів у пластовому таборі «Свято кожен день»

Відділ освіти

Вже тиждень відпочивають учні наших шкіл у пластовому таборі «Свято кожен день» під Тернополем. Кожен день у таборі це свято, на якому діти вчаться чомусь новому: грають в різні ігри, приймають участь в майстернях. Минулі вихідні теж пройшли цікаво.

У суботу протягом дня пройшла тернова гра, в якій діти виконували завдання на різних станціях. Також в цей день до табору приїздили гості – представники військово-патріотичного вишкілу «Патріот». Вони привезли дітям різні речи та подарували 13 курток самим молодшим школярам. Суботній вечір закінчився проведенням дискотеки.

У неділю відбулася поїздка до міста Тернопіль, де діти відвідали палац культури на ім'я Леся Курбаса, в якому пройшов концерт групи «KOZAK SISTEM». Група подарувала нашим дітям 6 дисків, які будуть розіграні на конкурсах протягом наступного тижня.

 

Безпека життєдіяльності в закладах освіти

Відділ освіти

З початку навчального року у загальноосвітніх школах міста відділом освіти спільно із Авдіївським відділом поліції, комендатурою міста, державним пожежно-рятувальним загоном міста, представниками Червоного хреста для учнів було проведено цикл лекцій з протимінної безпеки.

Минулий тиждень нестав виключенням. З 11 по 13 листопада у всіх загальноосвітніх закладах освіти Швейцарським фондом був проведений курс лекцій з протимінної діяльності.

 

Перелік ремонтних робіт у навчальних закладах міста

Відділ освіти

Відділ освіти Авдіївської міської ради надає перелік ремонтних робіт у навчальних закладах міста, які планується провести у листопаді-грудні 2015 р.:

- поточний ремонт системи опалення дошкільного навчального закладу № 12 «Вербиченька»;

- капітальний ремонт по заміні вікон у дошкільному навчальному закладі № 6 «Казка»;

- капітальний ремонт покрівлі дошкільного навчального закладу № 10 «Оленка»;

 

День української писемності та мови в навчальних закладах міста

Відділ освіти

9 листопада педагоги загальноосвітніх закладів освіти м. Авдіївки провели заходи, присвячені Дню української писемності та мови.

У кожній школі пройшли свята рідної мови. Учні початкових класів загальноосвітньої школи № 7 взяли участь у мовному святі «Чарівні літери», літературно-музичній композиції «Мово моя українська!», учні загальноосвітніх шкіл № 2, № 7 намалювали малюнки та плакати до Дня української письменності та мови, а учні загальноосвітньої школи № 1 підготували книжки-саморобки під назвою «Диво-мова калинова».

 

Чисте місто – спільна мета

Відділ освіти

Колективи навчальних закладів нашого міста протягом тижня прибирали свої території, для того, щоб зробити наше місто чистим.

Педагоги, вихователі, технічний персонал шкіл, дитячих навчальних закладів дружно працювали. А найголовнішими учасниками цього заходу були діти. Біля навчальних закладів освіти тривала робота. В усіх була одна мета - зробити наше місто чистішим та ще більш комфортним!

А фотоматеріал до статі цьому є доказ.

 

Спортивні канікули у нашому місті

Відділ освіти

З метою популяризації футболу серед учнівської молоді, формування здорового способу життя, розвитку фізичної культури, залучення дітей до регулярних занять спортом та альтернативного проведення дозвілля у нашому місті пройшли змагання з футболу «Шкіряний м'яч».

з 26 жовтня по 30 жовтня на міському стадіоні серед учнів 8 -11 класів пройшли змагання з футболу. У змаганнях вікової категорії учнів 8-9 класів прийняли участь 6 команд. Переможцями Кубку міста стала загальноосвітня школа № 2, ІІ місто зайняли учні загальноосвітньої школи № 5, ІІІ місто - учні загальноосвітньої школи № 4. Найкращими гравцями стали: воротар – Зорочев Олексій (учень ЗОШ №2), захисник – Лебідь Дмитро (учень ЗОШ №5), півзахисник – Євдокимов Дмитро (учень ЗОШ №4), нападаючий – Коноваленко Владислав (учень ЗОШ №2).

 

Реалії та перспективи національно-патріотичного виховання у вимірі сучасності

Відділ освіти

2 листопада 2015 року у м. Краматорськ відбулась педагогічна конференція з теми «Реалії та перспективи національно-патріотичного виховання у вимірі сучасності». Педагоги Будинку дитячого та юнацького творчості прийняли участь у цьому заході. Побували на виставці творчих доробок педагогічної спільноти міст та районів області з проблем виховання дітей та молоді. Виставка пройшла під девізом «Віримо у майбутнє мирної та незалежної України!». Взяли участь у роботі секції «Проблеми та перспективи національно-патріотичного виховання у позашкільних навчальних закладах».

На конференції педагоги придбали новий досвід для роботи позашкільного навчального закладу та загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста.

 

Оздоровлення дітей у санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації "Смарагдове місто"

Відділ освіти

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Донецької обласної адміністрації, з метою відновлення фізичного і психічного здоров'я учнів, всебічного розвитку здібностей дітей, 27 жовтня 9 дітей шкільного віку було відправлено до санаторно-оздоровчого центру «Смарагдове місто» м. Святогірськ.

У санаторно-оздоровчому центрі діти пройдуть комплексну соціальну, психолого-педагогічну, медичну реабілітацію, отримають безліч яскравих емоцій від перебування у такому казковому місті та з новими силами повернуться до дому.

 

День визволення України

Відділ освіти

Усі ми пам'ятаємо та шануємо героїчні подвиги наших ветеранів. Так, наприкінці жовтня, навчальними закладами нашого міста були проведені заходи, присвячені річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. У загальноосвітніх школах відбулись виставки малюнків, виставки літератури у шкільних бібліотеках, оновлені стенди до Дня визволення України.

Як і завжди, до цієї пам'ятної дати, учні відвідали та привітали ветеранів на дому.

 
july2009_0011.jpg
Авдеевка | |  Follow Avdeevka on Twitter